Co zrobić gdy dziewczyna nie odpisuje?

Co zrobić gdy dziewczyna nie odpisuje?

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 22 września 2019 r.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem się umawiać, nic nie było bardziej ekscytujące niż flirtowania z nową dziewczyną i wysyłanie jej wiadomości. Zawsze czułem wtedy podekscytowany. Pamiętam też, że nic nie było bardziej nerwowe niż oczekiwanie na odpowiedź. I czekanie. I kiedy nigdy nie odpowiedziała w ogóle – zdawałem sobie wtedy sprawę że coś było nie tak.

Z perspektywy czasu, spędziłem zbyt wiele czasu na stresowaniu i analizowaniu mojego rollercoastera emocji(co nie było dobre dla mnie i nie jest też dobre dla Ciebie). Sprawdzałam nieustannie swój telefon, martwiłam się o to, czy powinnam wysłać kolejną wiadomość i zawsze zastanawiałam się DLACZEGO….dlaczego ona ze mną nie rozmawia czy nie odpisuję na pierwszą wiadomość?Dlaczego ta dziewczyna nie odpisuje na moje wiadomości czy zrobiłem coś złego?

Dziesięć lat później, teraz wiem, że martwienie się o to było stratą czasu. Niestety, nie było wtedy jasnych odpowiedzi i nie ma teraz jasnych odpowiedzi.

Więc kiedy faceci zwracają się do mnie z pytaniem: “Dlaczego nie odpisała?”. Mogę tylko zgadywać na temat motywacji kobiety. Istnieje niezliczona ilość powodów, dla których dziewczyna nie odpisuję.

Przestań się rozwodzić nad faktem, że nie odpowiedziała. Zamiast tego, skoncentruj się na planie działania, aby wznowić rozmowę. Aby dać ci najlepsze ujęcie, stworzyłem proste ramy do naśladowania następnym razem, gdy nie dostaniesz odpowiedzi od dziewczyny, którą lubisz.

Poniższe strategie są doskonałym przewodnikiem, który pomoże Tobie reagować, gdy cała nadzieja zostanie utracona. Są to najbardziej znane techniki radzenia sobie z zagadką, co robić, jeśli nie odpisuje!

1. Nie panikuj i poczekaj trochę 1 dzień wystarczy by wysłać kolejną wiadomość.

Załóżmy, że wiadomość została dostarczona pomyślnie. Może po prostu jeszcze tego nie widziała. Może tak, ale jest zajęta pracą, nauką lub czymś innym w świecie rzeczywistym. Może czeka by odpisać, bo to nie jest jej priorytetem w tej chwili. Może gra nieśmiałą. A może po prostu znudziła się rozmową już czytając pierwszą wiadomość.

Bez względu na powód, uderzenie do niej ponownie w ciągu 24 godzin prawie nigdy nie przynosi dobrych rezultatów. Musisz zachować zimną krew i wykazać się cierpliwością zanim napiszesz kolejną wiadomość pamiętaj że kobiety oceniają ludzi w zwłaszcza mężczyzn po ich czynach dla nich osoba która piszę i wysyła wiadomości co parę godzin z prośba o kontakt wyjdzie na osobę zdesperowaną i żałosna.

Przeczytaj również: Powody dla których dziewczyna nie odpisuje na twoje wiadomości

2. Bądź fajny gdy napiszesz kolejną wiadomość.

erodate

Inną rzeczą, która działa dobrze, jeśli dziewczyna albo przestaje odpowiadać na teksty lub odpowiedz trwa wiecznie i nie wiesz, czy odpowie z powrotem, jest zadzwonić do niej! Wezwij swój głęboki wewnętrzny, męski głos i zadzwoń do niej!

Dwie rzeczy mogą się zdarzyć. Ona może albo odebrać telefon, który oczywiście rozwiąże twój problem (choć nie bardzo), lub bardziej prawdopodobnie dostaniesz jej pocztę głosową i zostawisz jej fajną wiadomość. Jest to bardzo ważne, musisz zostawić jej zabawne, ekscytujące i potężne poczta głosowa, a nie jakiś kiepski, słabą pocztę głosowa o tym, dlaczego Ona nie odpowiada na twoje wiadomości. Powiedz coś zabawnego! Coś, co ją angażuje, coś co mogłoby być zabawne, gdyby było zrobione prawidłowo, i coś co nie jest potrzebne;) Wszystko zależy od twojego poczucia humoru. Jeśli nie chcesz dzwonić możesz też wysłać drugą wiadomość ale powinny być zabawna.

3. Ale nie czekaj więcej niż 2-3 dni, aby napisać ponownie.

Wielu facetów idzie na odwrót od intensywnego przekazywania wiadomości i zamiast tego dystansuje się całkowicie. Decydują się nie wysyłać wiadomości przez wiele dni, tygodni, czy kiedykolwiek więcej!

Jednym z powodów, dla których faceci to robią, jest unikanie wyjścia na osobę potrzebującą i zdesperowaną. Ale jak już wcześniej powiedziałem, potrzeba sprowadza się do twojego sposobu myślenia. Jeśli naprawdę chcesz się połączyć z tą dziewczyną i odciągasz się, aby manipulować jej aprobatą dla ciebie to nie będzie dobre.

Innym powodem jest to, że faceci czują że włożyli wystarczająco dużo wysiłku i teraz jest czas na kolejne dziewczyny, aby do nich pisać. Chciałbym aby świat działał w ten sposób. Niektóre kobiety ponownie nawiążą kontakt, ale wiele innych, nawet tych, które są zainteresowane, nie. Jeśli jest to pierwszy raz, kiedy przestała odpowiadać, nie ma sensu grać w grę oczekującą na jej odpowiedz i potencjalnie przegapić szansę. Warto wyjść z inicjatywa i napisać tą drugą wiadomość dzień późnej może nie miała czasu odpisać albo testowała Ciebie.

4. Co napisać do dziewczyny, gdy nie odpisuje.

Więc nie odpisała – zagraj to fajnie. Teraz się do tego zabieramy. Teraz, gdy patrzysz na pisanie do niej wiadomości, musisz się dowiedzieć, co napisać do dziewczyny, kiedy ostatnio nie odpisała.

Użyj jednego lub kilku z tych wskazówek by uzyskać spodziewany efekt.

Wskazówka #1: Wyślij jej coś śmiesznego.

Nie ma nic bardziej prawdopodobnego, aby uzyskać dobrą odpowiedź niż wysłanie jej czegoś, co sprawi, że będzie się śmiała.

Wysyłaj śmieszne memy lub emotikony. Alternatywnie, rzuć w nią śmieszne pytanie tekstowe.

Wskazówka nr 2: Rozpocznij rozmowę tekstową z dziewczyną.

Znajdź najlepsze startery konwersacji tekstowych i użyj ich, aby zainteresować ją rozmową. Nie ma w tym nic innego. Nie ma tajemnicy, jak rozpocząć rozmowę tekstową z dziewczyną, poza wyborem dobrego tematu.

Zapytaj ją o jej ulubiony film lub muzykę, aby skłonić ją do mówienia o sobie. Albo zapytaj ją, jak wyglądało jej dzieciństwo.

Wskazówka nr 3: Wyślij jej poranny tekst.

Nie wysyłaj jednak tylko “dzień dobry”.
Wrzuć komplement na temat tego, jak bardzo cieszysz się na rozmowy tego dnia lub prześlij jej poetycką myśl o zupełnie nowym dniu. Zapytaj ją o plany na ten dzień.

Wskazówka nr 4: Wyślij jej dobry tekst na noc.

Jest to kolejna wspaniała okazja. Poczekajcie do tego wieczora i wyślijcie jej dobry tekst na noc.

Możesz zadać jej pytanie o jej marzenia lub zapytać, na co będzie czekała w najbliższych dniach. Albo bądź słodki i powiedz jej, że będziesz ją chronić przed potworami pod jej łóżkiem;)

Wskazówka nr 5: Wyślij wiadomość o rzeczach, które kocha.

Kiedy nie odpisała ostatnim razem, obejrzyj odcinek jej ulubionego programu i napisz do niej, aby powiedzieć, że chcesz o tym porozmawiać. Poproś ją o rekomendacje dla najlepszego albumu jej ulubionego muzyka.

Te teksty pokazują, że interesujesz się jej zainteresowaniami i utrudniają jej opieranie się na odsyłaniu wiadomości tekstowych.

Przeczytaj również: Jak zapomnieć o dziewczynie raz na zawsze

5. Nie zapraszaj jej natychmiast ponownie na randkę.

Nie chcesz jej też zapraszać jako swojej pierwszej wiadomości do niej. Jest to szczególnie ważne, jeśli Twój poprzedni tekst bez odpowiedzi dotyczył próby umówienia się!

Być może nie była wystarczająco zainteresowana lub wystarczająco podekscytowana, żeby się umówić na randkę. Ponowne popychanie bez odniesienia się do tych uczuć (poprzez pozytywne emocje, patrz poniżej) często przyniesie kolejną milczącą odpowiedź lub brak zaangażowania.

Lepiej jest zacząć od bardziej swobodnej i angażującej wiadomości, mieć kilka tekstów w przód i w tył, a następnie zaprosić ją, kiedy wyraża pozytywne emocje. Bo jeśli zamilkła po pierwszym zaproszeniu, musisz sprawić, by drugie się liczyło.

Kobiety mogą czuć się niezręcznie, mówiąc facetowi o tym dwukrotnie. Wiedzą, że prawdopodobnie czujesz się odrzucony i sfrustrowany, co sprawia, że czujesz się nieswojo. Z kolei mogą się wycofać, aby uniknąć konfrontacji lub przekonać samych siebie, że tak miało być. Potem wracają do ignorowania cię lub przepraszają, ale nie są zainteresowani.

Więc po co podważać swoje szanse, spiesząc się z tym? Wysłanie kilku bardziej zabawnych wiadomości zmieni klimat i sprawi, że poczuje się bezpieczniej.

Przeczytaj również: Największe błędy w związku jakie możemy popełnić

6. Uzyskaj płynące pozytywne emocje i zaproś ją na spotkanie.

Jak powiedziałem wcześniej, kobiety przestają odpowiadać z wielu powodów. Ale zazwyczaj sprowadza się to do tego, że nie są podekscytowane, zainteresowane na tyle aby spotkać się z tobą (w zasadzie nieznajomy) jeszcze.

Wielu facetów myśli, że lekarstwem jest rozmowa o podobieństwach i poznanie się nawzajem na głębszym poziomie. Ale kobiety nie chcą tego nad tekstem – to okropny środek komunikacji. Może to zrobić na randce z tobą.

Wszystko, czego naprawdę potrzebuje, to uczucia, że będzie to zabawne, niesamowite doświadczenie spotkania z Tobą.

Jeśli po prostu rozpoczynasz rozmowę z czymś nijakim, logicznym lub pozbawionym emocji – to raczej nigdzie nie pójdziesz na randkę. To dlatego komunikaty takie jak: “Hej, jak się masz?”, “Więc dobrze się spisałeś na teście?” wypadają płasko. Nie zachęcają jej, żeby się otworzyła i poczuła coś więcej.

Chcesz, żeby doświadczyła pozytywnych emocji, takich jak entuzjazm, ciekawość, żartobliwość, pasja i żeby się śmiała, czytając Twoje teksty. Jest na to niezliczona ilość sposobów:

Używaj bardziej opisowego lub emocjonalnego języka, nawet jeśli mówisz o rzeczach normalnych. Spraw, aby codzienna rozmowa była bardziej intrygująca. Używaj słów, które namalują obraz lub wywołują silne reakcje.

“Przy okazji, nowy album X zawalił minie z nóg, myślę, że miałem właśnie zawał” vs “Przy okazji, ten nowy album X jest dobry”.

erodate

“Po prostu potrząsnąłem tyłkiem jak Shakira w salsie. Wchodząc w coś ekscytującego?” vs “Właśnie wróciłem z klasy salsy. Co robisz dzisiaj wieczorem?”

Dodaj śmieszny GIF, używając iMessage/Whatsapp, aby wzbogacić Twój przekaz. Więc na przykład w wiadomości salsy, możesz dołączyć GIF kota, który niewygodnie potrząsa swoim ciałem.(Rozmowa z tobą powinna być ciekawa i sprawić że Ona odczuwa z tego przyjemność)

Podziel się czymś ciekawym o sobie. Może to być sytuacja, która przydarzyła się Tobie, przygoda, którą miałeś lub pomysł/przedmiot, który Cię interesuje.
Prześlij zdjęcie z wędrówki nad pięknym jeziorem, na koncert lub w nowym samochodzie.

Zadaj istotne pytanie do jej życia, coś, co naprawdę Cię interesuje, lub po prostu coś przypadkowego lub głupiego. Kiedy ktoś zadaje wspaniałe pytanie na temat, który jest naszą pasją, uwielbiamy o nim rozmawiać. A zabawne lub skłaniające do myślenia pytania zaskakują i podniecają nas do kontynuowania dynamicznej rozmowy.

“Jaka jest twoja najbardziej bezużyteczna moc/zdolność/talent?”

Jeśli nie zauważyłeś, jest tu jakiś temat. Wszystkie te wiadomości są zwięzłe (maksymalnie 1-2 zdania), lekkomyślne i często zawierają żart.

Humor jest najszybszym sposobem na ponowne zaangażowanie dziewczyny i zaczepienie jej za każdym razem, gdy czyta twoje wiadomości. A jeśli poczuje się świetnie rozmawiając z Tobą przez tekst, nie będzie w stanie czekać, aby spotkać się z Tobą osobiście.

Nie czekaj jednak długo, aby wykonać swój ruch. Gdy tylko kilka razy odpowie na to pozytywnie, uderzaj, gdy żelazko jest gorące i zaproś ją na spacer.

W podsumowaniu

Te kilka porad da Ci najlepszą szansę na przywrócenie martwej rozmowy. Ale jeśli spróbowałeś tego wszystkiego więcej niż raz, a ona nadal nie odpowiedziała – nadszedł czas, aby skupić się na kimś innym, kto jest bardziej podekscytowany, aby się z Tobą połączyć.

Pamiętaj też że forma komunikacji przez tekst/sms to naprawdę słaba forma komunikacji nie niesie ładunku emocjonalnego lub bardzo słaby przekaz. Kobieta musi czuć przysłowiowa mięte, musisz mieć fajną gadkę/tekst coś co je przyciąga. Komunikacja tekstowa w aplikacji nigdy nie jest równa spotkaniu w realu, dlatego jeśli udało Ci się zainteresować dziewczynę naciskaj na spotkanie na randkę. Randka daje więcej pola manewru niż taka rozmowa przez portal i dobrze poprowadzona niesie ogromny ładunek emocjonalny dla niej. A w randkowaniu to jest najważniejsze!

Jak wynika z tego artykułu, jeśli nie odpisała, to nie jest to koniec świata. Kiedy nie odpisuje, może to być z wielu powodów. Bez względu na powód, jednak, po prostu pamiętaj o jednej rzeczy: kiedy już wiesz, jak napisać do dziewczyny w ogóle, będziesz wiedział, jak napisać, kiedy Ona nie odpowiada oraz co robić dalej.

A kiedy już to zrozumiesz, łatwiej będzie Ci znaleźć dziewczynę.

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz