Powody dla których dziewczyna nie odpisuje na twoje wiadomości

Powody dla których dziewczyna nie odpisuje na twoje wiadomości

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 14 września 2019 r.

Podchodzisz do miłej dziewczyny i rozpoczynasz rozmowę. Spędzasz 30 lub 40 minut rozmawiając z nią po raz pierwszy. Była czarująca, ładna i dokładnie w twoim typie. To idzie dobrze, więc pytasz o jej numer dostajesz go. Jest tylko jeden problem. Ona nie odpisuje. Albo reaguje szybko, a potem, po kilku krótkich tekstach, nigdy więcej do ciebie nie pisze. Dlaczego? Odpowiem na to pytanie jakie mogą być powody tego że nie odpisała.

Może zastanawiasz się dlaczego? Ok, może jest zajęta. Więc czekasz trochę, a czekanie wydłuża się i wydłuża. Po kilku dniach zdajesz sobie sprawę, że Ona cię ignoruje. Dlaczego nie odpowiedziała na Twoje wiadomości?

Z mojego doświadczenia z tą sytuacją mogę pomóc Ci dowiedzieć się, co się dzieje, gdy kobiety rezygnują z odpowiadania, oddzwaniają i nie odpisują.

Jest do bani, gdy nie odbiera i nie oddzwania oraz nie smsuje do Ciebie i zamiast miało być fajnie, jest tak że większość z nas oszalała i straciła zmysły.

erodate

“Co do cholery! Czy zrobiłem coś złego? Dlaczego do cholery tak się dzieje? Czy coś przeoczyłem? Czyż nie jestem wystarczająco dobry? Czy przesadzam z reakcją?”

Zaczynamy sprawdzać telefon bardziej niż zwykle i jeśli usłyszymy dźwięk, wyciągamy go z kieszeni lub biegniemy do niego w nadziei, że jest to jej wołanie lub odesłanie wiadomości czy odpowiedzi na nasze teksty!

Więc kiedy to się stanie, co tak naprawdę się dzieje? Odkrycie tego może być prawdziwym bólem lub po prostu szokiem.

1.Nie oddzwania ani nie odpisuje, bo jest zajęta.

zajeta kobieta

Z doświadczenia z kobietami, które nie oddzwaniają lub nie wysyłają wiadomości tekstowych z powrotem, niektóre kobiety rzeczywiście mają bardzo zajęte życie i nie żyją ze swoimi telefonami komórkowymi w ręku.

Przeczytaj również: Nieśmiałe dziewczyny jak z nimi postępować?

Niektóre kobiety mają swój telefon komórkowy raz lub dwa razy dziennie i zazwyczaj trzymają go na wibracji lub cicho, więc nie rozprasza ich w pracy i podczas ich planu dnia. Wrócą do rozmowy i odpowiedzią na teksty na koniec dnia. Jeśli jesteś zaangażowany z kimś takim, cierpliwość jest kluczem. Ona będzie pod wrażeniem, gdy nie panikujesz!

2.Dała ci swój numer, by być uprzejma.

Przyjemna rozmowa z tobą nie zawsze gwarantuje jej atrakcyjność. Może po prostu cieszyć się rozmową z tobą. Tak więc, kiedy pytasz o jej numer telefonu, może nie chcieć być niegrzeczna lub nie jest zainteresowana. Może po prostu chce uniknąć konfliktu i bólu głowy związanego z odrzuceniem Ciebie.

Wiele kobiet decyduje, że łatwiej jest poradzić sobie z sytuacją “czy mogę mieć twój numer?”, po prostu będąc uprzejmym, dając ci swój numer(lub fałszywy), a następnie ignorując twoje telefony i teksty.

3. Nie oddzwania ani nie odpisuje, bo jest znudzona.

kobieta znudzona

Wielu mężczyzn dzwoni lub piszą zbyt wiele, robią nudne małe rozmowy i nie mają o czym z nią rozmawiać. Ona myśli tylko: “Wow, ten facet okazuje się być dość kiepski”.

Z kolei Ona się nudzi i traci zainteresowanie w dzwonieniu lub pisaniu wiadomości tekstowych. Kiedy zignoruje twoje telefony i teksty, zorientujesz się że w końcu że dostajesz wskazówkę i zostawisz ją w spokoju. Przynajmniej Ona tak uważa ale część mężczyzn nie kiedy tego nie widzi i jak szaleni dobija się co tylko utwierdza tą dziewczynę w słuszności podjętej decyzji o ignorowaniu tego chłopaka.

4. Ona nie zadzwoni ani nie odezwie się, bo straciła zainteresowanie.

Jej szanse na utratę zainteresowania są bardzo duże, jeśli nie przyniesiesz wystarczająco dużo emocji w rozmowie. Teraz musisz konkurować z grami w jej telefonie, na Facebooku, Instagramie, itp.

Dlatego też, znowu nie tracę czasu na pisanie sms-ów, dzwonienie i drobne rozmowy. Dzwonię lub piszę tylko wtedy, gdy zapraszam ją na zewnątrz i zamierzam zobaczyć ją twarzą w twarz. I czymś zaskoczyć:) Bo same rozmowy przez telefon i portale nie niosą absolutnie ładunku emocjonalnego lub bardzo słaby dlatego zawsze rozmowa twarzą w twarz to jest to do czego musisz zmierzać.

5. Nie obchodzą ją twoje uczucia.

Niektóre kobiety są naprawdę niegrzeczne, nierozważne i nie dbają o twoje uczucia, a to naprawdę nie czyni z nich złych ludzi. Oznacza to, że nie myślą tak samo jak inne kobiety. Interesują je tylko ich przeżycia a twoje zainteresowanie ich osobą mają tak naprawdę gdzieś. Nie krytykuje tego bo nie wszyscy ludzie muszą się interesować każdą osoba którą spotkają.

6. Nie jesteś jedynym facetem z którym rozmawia.

 

Bez względu na to, jak bardzo uważasz że jesteś wspaniały i fajny możesz się założyć że nawet jeśli jest samotna to ta dziewczyna już rozmawia z kimś innym lub z nim sypia. Brzmi to okropnie ale tak działa wiele kobiet. To naturalne biologia i instynkt stadny.

Przeczytaj również: Największe błędy w związku jakie możemy popełnić

Może się jej wydawać Tobie że jesteś atrakcyjna i interesujący, ale jeśli nie przykuwasz jej uwagi i nie sprawia, że czuje się bardziej atrakcyjna dla ciebie niż inni faceci, z którymi już rozmawia, umieści Cię na dole swojej listy i zapomni o tobie prędzej czy późnej. Zasada jest prosta musi być bardziej podekscytowana tobą niż innymi facetami, z którymi już rozmawia.

7. Gratulację trafiłeś do frendzony.

Niesamowita strefa przyjaźni(frendzona) to miejsce pełne facetów, do których nie zadzwoni ani nie odezwie się, ponieważ nie wiedzą co robią z kobietami lub są traktowani w najlepszym wypadku jak przyjaciele a nie potencjalni partnerzy seksualni – a teraz utknąłeś z nimi! To bardzo niebezpieczne miejsce do którego łatwo trafić a ciężko z tego wyjść.

Istnieje mnóstwo powodów, dla których faceci trafią do strefy „przyjaciół”(poprawna forma to psiapsiółek ze switł fotkciami), ale główny powód jest zawsze spójny – nie sprawiłeś że poczuła że jesteś wystarczająco atrakcyjna dla niej, aby zadzwonić i napisać do Ciebie ponownie.

 

8. Wydawałeś się zdesperowany.

Kobiety nie są wielkimi fanami zdesperowanych facetów. Łatwo jest wydawać się zbyt szczęśliwymi, podekscytowanymi, potrzebującymi , kiedy naprawdę bardzo ją lubimy i to może sprawić, że będziemy wyglądać na zdesperowanych – nawet jeśli nie jesteśmy.

Znowu 99% facetów zachowuje się tak samo kiedy spotykają dziewczynę a Ona naprawdę chce faceta, który nie zachowuje się w potrzebie czy w desperacji. Wyczuwają to bardzo łatwo i skreślają takiego faceta już na starcie!

9. Pytasz lub mówisz obraźliwe albo nieodpowiednie rzeczy.

Ludzie są bardziej wrażliwi niż kiedykolwiek i urażeni absolutnie wszystkim, nawet jeśli nie jest to twoja wina, musisz być bardziej ostrożny i odpowiedzialny za to, co piszesz lub mówisz do kobiet.

Obraźliwe/nieodpowiednie rzeczy, które sprawiają, że kobiety nie chcą do Ciebie oddzwonić lub odesłać do Ciebie sms-a. Pytania które są zbyt osobiste – Intymne pytania na temat jej życia lub części jej ciała spowoduje że poczuję się niewygodne i przestać odpowiadać Większość kobiet tylko otworzyć się na facetów których znają dobrze i czują się z nimi bezpiecznie.

10. Zbyt często dzwonisz i wysyłasz wiadomości.

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, że dzwonimy lub piszemy za dużo, a kiedy to zrobimy jest już za późno by cokolwiek z tym zrobić! Jeśli za dużo wołasz lub wysyłasz sms-y, Ona po prostu zacznie ignorować twoje telefony i wiadomości, a na pewno nie będzie na nije odpowiadać.

11.Nad komplementowałeś ją i pocałowałeś w tyłek.

Myślimy o kobietach lubiących mnóstwo uprzejmości i komplementów – ale większość z nich dość szybko się tym męczy i nudzi. Zamiast budować atrakcyjność,zbyt wiele komplementów czyli nazwijmy to po prostu pocałunek w tyłek sprawia, że widzi cię tylko w tym samym świetle, co wszyscy inni faceci, którzy robią to samo. Trafisz do wianuszka adoratorów albo do frendzony.

Kobiety lubią komplementy, ale nie za wcześnie i zbyt często. Zbyt wcześnie sprawia, że wydajesz się być fałszywy. Zbyt często sprawia, że wydajesz się być zdesperowany.

12. Zbyt szybko stajesz się zbyt poważny.

Niektórzy z nas nie wiedzą lub nie rozumieją, jak płynnie stopniowo i z gracją przenosić rzeczy z jednego poziomu na drugi razem z nią. Lubimy strzelać z biodra i jechać na skróty. Bo jesteśmy leniwi!? lub szybko zmierzamy do celu. Tak jest prosto ale nie zawsze to działa właściwie rzadko.

Przeczytaj również: Jak zapomnieć o dziewczynie raz na zawsze

Kobiety są jak koty i jeśli poruszasz się zbyt szybko lub wykonujesz nagłe ruchy, których się nie spodziewa, ucieknie i ukryje się pod kanapą na tydzień i wyjdzie tylko w nocy:(

Jeśli chcesz nadal do niej dzwonić i pisać do niej wiadomości, nie zaczynaj mówić o swoich uczuciach, nie przejmuj się emocjami i nie pytaj jej, jak ona “czuje się/jakie uczucia żywi” do Ciebie.

erodate

Ona chce cieszyć się tym procesem ma być „romantycznie” w odpowiednim tempie wybranym przez nią i Ciebie a nie szybko jak na linii produkcyjnej.

Jeśli naprawdę nigdy nie odpowiada:

dlaczego kobieta nie odpisuje na moje wiadomosci

Może być na to kilka wyjaśnień. Może to trochę potrwa – bo jest nieśmiała. W rzeczywistości może naprawdę cię polubić i chce się tylko upewnić, że wszystko pójdzie dobrze. Jednak zawsze jest szansa, że ona po prostu nie lubi Ciebie. Może się to zdarzyć każdemu, więc nie bierz tego do siebie!

Co cześć facetów robi to rezygnuj z dziewczyn co jest bardzo złe dla Ciebie i dla nich dlatego Nigdy Nie rezygnuj z dziewczyn. Następnym razem zaryzykuj i pokaż, że osobiste spotkanie jest lepsze niż zwykłe pisanie wiadomości tekstowych. Zmień strategię bądź nieprzewidywalny po prostu eksperymentuj ucz się na błędach i podnoś się po porażkach. Każdy przez to przechodzi nie jesteś sam! Pamiętaj tego kwiatu jest pół światu…:)

Źródła i dodatkowe informację

Dodatkowe informację do tego artykułu z którymi warto się zapoznać:

1.https://www.wykop.pl/tag/friendzone/ –  Są tu dobre przykłady oraz porady czasem lepsze czasem gorsze;/

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz