O Stronie

Dlaczego powstała ta strona jaka jest nasza misja?

Nasza misja to testowanie portali randkowych które są obecnie na rynku wskazywanie tych najlepszych i ostrzeganie użytkowników przed tymi które czatują na ich pieniądze. Staramy się pisać recenzję portali randkowych, poradniki i nie tylko. Strona powstała jako mapa by kierować ludzi poszukujących miłości tam gdzie znajdą ją i żeby ostrzegać przed stronami które tylko chcą wyciągnąć od nich ich pieniądze.

Na stronie tej znajdziesz też porady i artykuły na temat randkowania nie tylko przez internet, znajdziesz tu wiele ciekawych informacji, Pamiętaj o weryfikacji danych z internetu. Twoje bezpieczeństwo jest ważne. Pomóż nam budować społeczność.

Masz do nas sprawę niecierpiącą zwłoki napisz do nas przez stronę kontaktową lub zostaw wiadomość w formie komentarza pod blogiem staramy się odpisać każdemu. Jesteśmy otwarci na propozycję, pomysły a nawet na konstruktywną krytykę. Pisz do nas śmiało na stronie kontaktowej.

Wiesz coś o portalu randkowym masz jakieś uwagi napisz pod recenzją/opinią a ma na pewno dodamy to do wpisu. Pamiętaj twoja wiedza może pomóc nam ostrzec ludzi przed nieuczciwymi stronami i portalami randkowymi w internecie.

Dodaj komentarz