9 typów kobiet których należy unikać!

9 typów kobiet których należy unikać!

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 4 sierpnia 2019 r.

Randki nigdy nie były łatwe, ale XXI wiek stara się jak najlepiej pomóc w naszym romantycznym wyzywaniu w znalezieniu idealnych partnerów. Randki internetowe, takie jak na portalach randkowych i aplikacje randkowe, takie jak np Tinder, wykorzystują moc technologii, aby pomóc samotnym singlom rzucić nieco szerszą sieć.

Jednak wielu z nas nadal spotyka się z innymi znaczącymi osobami poprzez wspólnych przyjaciół, podczas gdy wiele par spotyka się w miejscu pracy, a często też spotyka się poprzez wspólną miłość do hobby lub zainteresowania. Tylko 10% spotyka się poprzez randki internetowe, choć liczba ta rośnie z roku na rok. Szacuje się również, że jedna trzecia par, które niedawno zawarły związek małżeński, spotkała się online.

Zrozumiałe, niektórzy ludzie są zdenerwowani o randki online, jak naprawdę nie wiesz, z kim rozmawiasz. Ich obawy nie są bezpodstawne, zwłaszcza po badaniu użytkowników serwisów randkowych online w USA, ujawniły, że ponad 50% przyznało się do kłamania w swoim profilu.(Co oznacza że w Polsce pewnie wyniki są podobne lub nawet o zgrozo wyższe!)

Dziewczyna, z którą rozmawiasz, może wydawać się idealnie wyważona i dobrze wyglądać online, ale sprawy mogą być bardzo różne w prawdziwym życiu. Dlatego zawsze można wycofać się z randki.

Przeczytaj również: Jakie oryginalne komplementy dla dziewczyny

Są rożne typy kobiet ale jest też kilka typ dziewczyn na które podczas randkowania lepiej nie trafiać a są to:

1. Pani Dramat

Dziewczyny, które uwielbiają robić z wszystkiego wielki dramat, są całkowicie wyczerpujące. Jeśli sypiasz z jej najlepszą przyjaciółką za jej plecami, zasługujesz na wykrwawienie. W rzeczywistości, nie zasługujesz na to, by Cię wykrzyczeć i zamknąć w domu, po prostu dlatego, że zapomniałeś przynieść mleko ze sklepu, albo dlatego, że byłeś pół godziny spóźniony z powrotem z pracy, niż powiedziałeś. Prawda jest taka, że niektóre kobiety nie mogą znieść życia, chyba że są centrum wielkiego dramatu. Te wariatki prawdopodobnie potajemnie chce, abyś był najgorszym chłopakiem na świecie, tylko po to, aby mogła narzekać na Ciebie przy swoich przyjaciółkach.

2. Księżniczka szukająca księcia!

Księżniczka jest jak kopaczka złota z dodatkowym nastawieniem. Nie tylko uważa, że jej randka powinna płacić za wszystko, ale także, że jej chłopak powinien robić dokładnie to, co mu każe, przez cały czas – i nie boi się rzucić napadem złości, jeśli się nie zachowujesz tak jak trzeba. Księżniczki są bardzo atrakcyjnymi dziewczynami i są przyzwyczajone do tego, że mężczyźni skaczą koło nich i spełniają wszystkie ich zachcianki, by zachować ich szczęście. Zdecydowanie nie są One wielką perspektywą dla długotrwałego związku. Jeśli Twoja dziewczyna lubi być na piedestale, pomóż jej dostać się tam – a następnie szybko odejdź. Dla twojego dobra.

3. Feministka i jej randka

Nie ma nic złego w spotykaniu się z nowoczesną kobietą. Feministki są szczęśliwi, że żyją po swojemu, nie potrzebują faceta, który się nimi opiekuje 24/7. Jednak uważaj na feministkę, która mówi, że wierzy w równość płci, kiedy to co ona naprawdę oznacza, że kobiety są znacznie lepsze i wszystkie problemy na ziemi mogą być przypisane do mężczyzn. Jeśli to brzmi jak twoja dziewczyna, to masz “feminizm” na rękach, a ty możesz oczekiwać, że zostaniesz umniejszony i poniżony przez swój związek. Uciekaj im szybciej tym lepiej.

4. Zazdrosna kobieta to zła kobieta

Zazdrość może zniszczyć związek – i niewiele możesz zrobić, aby zmienić zdanie dziewczyny, która ci nie ufa. Cóż, chyba że chcesz zostać z nią każdego wieczoru, porzucając noce z chłopcami, a jednocześnie dając jej pełny dostęp do swojego telefonu, poczty elektronicznej i kont w mediach społecznościowych? W przypadku, gdy się zakochasz, a jeśli twoja dziewczyna jest zazdrosna, zawsze będzie podejrzewać, że zakradasz się za jej plecami żeby ją zdradzić a jej ciągłe oskarżenia będą tylko wywierać duży nacisk na wasz związek. Które przez jej zazdrość nie będzie dobrą relacją.

5. Sekretna dama

Z drugiej strony dziewczyna która trzyma zbyt wiele sekretów przed swoim mężczyzną, też prosi się o kłopoty. W końcu zaufanie działa w obie strony. Kobiety są tak samo skłonne aby oszukiwać partnera jak mężczyźni. A dziewczyna która jest tajemnicza gdy mówi ci swoje plany, który ukrywa teksty i e-maile, lub po prostu mówi kłamstwa o tym, gdzie będzie, jest zdecydowanie do niczego. Konfrontacja prowadzi tylko do kłótni, podczas gdy podążanie za nią, kiedy wychodzi, jest po prostu przerażające. Jeśli Twoja partnerka ma zbyt wiele tajemnic, to czas pokazać jej drzwi.

6. Domina tak jak 50 twarzy tylko wersja żeńska

Niektórzy faceci lubią być trochę zdominowani w sypialni. Cóż, cokolwiek robisz za zamkniętymi drzwiami, to twój własny interes. Jednakże, jeśli chodzi o światło dzienne, ważne jest, aby pamiętać, że relacje powinny być równorzędnym partnerstwem, bez żadnej osoby “odpowiedzialnej” za drugą. Niektóre kobiety wolą zamiast tego narzucać swoją wolę swojemu partnerowi od samego początku, podejmując decyzje w imieniu was dwojga na temat małych rzeczy, takich jak plany obiadowe, aż do bardzo dużych rzeczy – w tym kiedy i gdzie się razem wprowadzicie, a nawet kiedy się hajtnecie!

7. Imprezowiczka aka ostra zawodniczka

Przeczytaj również::Jak rozkochać w sobie dziewczynę

Badania pokazują, że 12% z nas nadal spotyka się z naszymi partnerami w barach i klubach – choć muszą to być najgorsze miejsca, aby spróbować nawiązać poważny związek. Jeśli spotkasz się na randce w barze, nie zdziw się, jeśli okaże się, że jest imprezową dziewczyną i może cię przepić. Te dziewczyny są świetną zabawą na początku związku, ale wkrótce możesz czuć się zmęczony – emocjonalnie i fizycznie – przez ich ciągłe imprezowania. Jeśli nie zrezygnuje z klubów dla Ciebie, to może nadszedł czas, aby zrezygnować z niej – dla dobra Twojej wątroby!!!

8. Wariatka? szalona!

Czasami miło jest wiedzieć, że twoja dziewczyna czuje, że potrzebuje ciebie, nawet jeśli jest to tylko po to, aby dotrzeć do wyższych półek w jej kuchni lub pozbyć się pająków, które zawędrowały do jej mieszkania. Niektóre kobiety biorą jednak potrzebę posiadania chłopaka na własność. Nie dość że lubi patrzeć jak spisz 24/7 to każe Ci zerwać kontakty z twoimi znajomymi. Taka dziewczyna ma pewne plusy;) …ale trzeba z nią jak najszybciej zerwać. Nie wiadomo na jaki szalony pomysł wpadnie jutro i kiedy wpadnie w paranoje pod tytułem „Nie mogę żyć bez Ciebie, dlatego powinniśmy się pobrać i razem skoczyć z dachu” albo ”Będziesz mój lub nikogo”. Dlatego uważaj:)

9. Taka która nie lubi twoich znajomych

Kiedy zaczynasz się wiązać poważnie z dziewczyną, chcesz wprowadzić ją do swoich ziomków/znajomych, nie tylko dlatego, że chcesz pokazać swoją seksowną dziewczynę, ale także dlatego, że spędzasz dużo czasu z przyjaciółmi, i chcesz aby wszyscy się dogadywali. Dzwonki ostrzegawcze powinny zacząć dzwonić natychmiast, jeśli zaczyna mówić Ci w drodze do domu że twoim znajomi są dziwni i podejrzani. Zazwyczaj szanse że nic z tego nie jest prawdą są ogromne.

Przeczytaj również::Milosny Kontakt opinie

Co tak naprawdę dzieje się jest to, że chce zrazić cię do twoich kolegów, więc może mieć Cię samą dla siebie tylko na własność patrz zazdrosna. Pamiętaj jednak, aby uważnie przeanalizować jej obawy, gdy wskaże coś na temat twoich przyjaciół, abyś nie stracił wiary Boga, który wysłał ci szansę odkrycia prawdy o twoich kolegach.

Oczywiście jest dużo takich typów kobiet wymieniłem tylko 9 ale jest tego więcej czasem o zgrozo się mieszają, wyobrażasz sobie typ zazdrosnej, wariatki i imprezowiczki ja też nie ale takie też istnieją…czasem kobieta jest jak bomba z opóźnionym zapłonem. Lecz ważne że jest też wiele normalnych dziewczyn są tam gdzieś i czekają na Ciebie. Tylko naprawdę unikaj tych typów. I weź się w garść zacznij działać!

erodate

Masz jeszcze jakieś ciekawe typy kobiet z którymi nie warto się spotykać napisz w komentarzu!

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz