Jakie oryginalne komplementy dla dziewczyny

Jakie oryginalne komplementy dla dziewczyny

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 23 czerwca 2019 r.

Prawienie komuś komplementów to prosty sposób by zakomunikować tej osobie że jesteś nią zainteresowani w romantyczny sposób a to sprawia że ta osoba czuje się dobrze w naszym towarzystwie. Jest to sytuacja w której obie strony wygrywają. Dlaczego każdy facet musi znać dobre komplementy dla dziewczyn? Bo chcesz wiedzieć jak zdobyć dziewczynę? Wszystko zaczyna się od komplementów. To jest ten pierwszy krok.

Oczywiście nie wszystkie komplementy są takie same. Jeśli chcesz odnaleźć drogę do jej serca, musisz użyć absolutnie najlepszych komplementów dla dziewczyn, najlepiej żeby były oryginalne i dopasowane do osoby do której je kierujemy. Musisz również wiedzieć, jak pochwalić dziewczynę prawidłowo.

Dlatego przygotowałem listę komplementów są to najlepsze komplementy dla kobiet ponieważ po prostu sprawiają że czują się dobrze gdy je usłyszą.

komplementy dla kobiet

Jakie komplementy są najlepsze?

Komplementy powinny odnosić się nie tylko do wyglądu, ale także do tego co tworzy dana osoba inaczej charakteru, osobowości i poczucia humoru. Kto nie chciałby pochwalić się stylem modowym, talentem czy sukcesem?

Wyrazy uznania dla jej poczucia humoru.

Dziewczyny lubią gdy ich chłopak mówi że są zabawne ponieważ oznacza to że dobrze się z nią bawi. Jak tylko powiesz jej że ma świetne poczucie humoru to możesz też powiązać to z innym komplementem np. że tylko bardzo inteligent osoby mają poczucie humoru.

Pochwal jej styl, bądź spostrzegawczy!

Przeczytaj: test

Zawsze można pozytywnie skomentować jej styl i powiedzieć że lubisz jak się ubiera, że fajnie się uczesała lub jakiej muzyki słucha. Oczywiście jeśli chcesz podbić dziewczynę całkowicie to zauważysz u niej kilka szczegółów, takich jak kolczyki na uchu lub kolor paznokci.

Ważne:Dlaczego warto skupiać się na drobnych szczegółach. Bo większość mężczyzn nie dostrzega ich tylko jakieś większe zmiany. Więc gdy rozjaśni pasemka na włosach lub zmieni kolor na jaśniejsze to wielu mężczyzn tego nie zauważy ale Ty musisz to zauważyć i skomplementować. Ona wtedy to doceni!

Pochwal jej talent.

Jeśli jest dobra w rysunku, śpiewie, tańcu lub aktorstwie nie wahaj się jej powiedzieć że doceniasz jej talent i ty byś tak nie potrafił. Możliwe że słyszy to od wielu ludzi ale jeśli Cię lubi to komplement z twoich ust na temat jej zdolności doceni bardziej niż innych.

Pochwała jej wytrwałości i ciężkiej pracy.

Każdy jest zainteresowany czymś ale kiedy dowiesz się co jest jej głównym zamiłowaniem to musisz ją za to pochwalić. Jeśli jest to sport to pochwal jej osiągnięć w sporcie, a jeśli ona jest dobra w pracy to powiedz jej że fascynuję Cię co robi w pracy i jak się do tego przykłada. Że jest dla Ciebie wzorem do naśladowania.

Co komplementować u dziewczyny.

erodate

Niestety nie każdy jest doświadczoną Casanovą i wymyślanie komplementów dla kobiet które są prawdziwe i uczuciowe może być bardzo trudne. Co można komplementować u dziewczyny cechy fizyczne:

  • usta
  • oczy
  • cała twarz
  • nogi
  • itd….

Cechy charakteru:

  • poczucie humoru
  • zachowanie
  • umiejętności
  • inteligencje

Masz pomysł na inne komplementy albo brakuje tu czegoś napisz w komentarzu a dodamy Twoje propozycje.

Przykłady jak to powinno brzmieć.

Przykłady chciałem pokazać wam jak to powinno wyglądać. Pamiętaj że najważniejsza jest oryginalność i dopasowanie komplementu do osoby jej cech fizycznych i charakteru.

Gdy opowiesz coś śmiesznego a Ona nie może się powstrzymać i śmieje się ciągle możesz wtedy powiedzieć że:
“Życzyłbym sobie żebyś częściej się tak śmiała. Jesteś piękna cały czas, ale kiedy się tak uśmiechasz, przysięgam że mój świat się zatrzymuje”.

Gdy wraca do Ciebie:
„ Jestem podekscytowany za każdym razem, gdy cię widzę bo uświadamiam sobie jakie szczęście mnie spotkało gdy jesteśmy razem”

Gdy zauważysz że zmyła makijaż:
„Wyglądasz pięknie nawet wtedy, gdy nie próbujesz.”

Komplement części ciała której Ona nie uważa za idealny:
„Kocham każdy centymetr Ciebie – nawet Twoje piegi.”

Gdy jesteście razem:
„Nigdy nie wiedziałem co to znaczy być mężczyzną dopóki nie spotkałem cię.”

erodate

Do przyjaciółki:
„Jesteś niesamowita ,po prostu jesteś moją królową.”
W kuchni gdy robi posiłek:
„ Twoje gotowanie jest niesamowite. I ile w to wkładasz zapału”

Tylko kilka ale to ma Ci pokazać jak masz to robić dobrze. Teraz najgorsze bo musisz wpaść na własne 😉
cytat:
Pamiętaj nie przesadzamy z cukrem! Nawet jeden dobrze użyty jest wart więcej niż kilka. Wszystko zależy od sytuacji!

Jak komplementować poprawnie?

W większości przypadków najlepsze podejście do komplementowania kogoś jest po prostu bezpośrednie. Oczywiście pośredni komplement może być przydatny, ale jeśli zamierzasz coś zrobić dlaczego nie pójść z tym na całość? Komplement jest miłym gestem który może naprawdę rozjaśnić jej dzień. Nie oczekuj tylko że natychmiast wskoczy w Twoje ramiona. Twoim celem jest przekazanie jej że ją lubisz i że to Ona powinna polubić Ciebie. Musisz wykazać się cierpliwością.

Kobiety uwielbiają komplementy, ponieważ sprawiają że czują się pożądane i otoczone troską ale jeszcze ważniejsze jest to że pochodzą od Ciebie.

W razie wątpliwości wyślij te komplementy subtelnie i naturalnie w rozmowie gdy czuje się dobrze. Możesz również pochwalić dziewczynę za coś co zrobiła. Zacznij powoli sprawdź jej reakcję a następnie zdecyduj, jak postępować dalej. Wszystko zależy od tego jak Ona zareaguję na twoje komplementy. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby każdy komplement stał się Twoją wygraną.

Krok 1 Bądź uprzejmy

Definicja komplementów brzmi …”grzecznym wyrazem pochwały lub podziwu”. Ostatnią rzeczą której chcesz jest sprawić by czuła się niekomfortowo. Nie bądź zbyt natarczywy wygłoś swój komplement a jeśli trafisz to jest dobrze. Jeśli nie po prostu idź dalej. Jest wiele kobiet które chciałyby być przez Ciebie pochwalone.

Krok 2 Nie przesadzaj

Jeśli mówisz coś zbyt często to traci to swoje znaczenie i moc oddziaływania. Spraw aby liczył się każdy komplement. Jeśli każde zdanie z twoich ust jest komplementem to powodujesz znużenie i nawet irytację u kobiety przez powtarzalność. Oczywiście jeśli jesteś już w związku nie ma czegoś takiego jak zbyt wiele komplementów. Pamiętaj jednak o dobrych proporcjach w związku czasem można pogłodzić osobę brakiem komplementów przez jakiś czas powiedzieć kilka lub nawet jeden, znowu przestać je prawić i powtarzać aż do osiągnięcia spodziewanych efektów.

Krok 3 Używaj komplementów w istotnych sytuacjach.

Przeczytaj: test

Kontekst ma znaczenie. Nie mów tylko Kocham twój śmiech, kiedy siedzi cicho. Poczekaj aż zażartujesz albo Ona to zrobi, a potem powiedz to swobodnie. Chcesz aby Twoje komplementy był naturalny a nie na próbom zwrócenie jej uwagi. Możesz być zarówno uprzejmy, jak i odważny. Czasami dziewczyny lubią, gdy facet jest gotów przejąć władzę i kontrole podczas rozmowy.

Krok 5 Ona nie wyciągnie tasaka spod biurka i nie zacznie strzelać.

Wiem że to głupio zabrzmiało jaki tasak i strzelanie ale Tak komplementowanie dziewczyny jest niestety przerażające dla niektórych mężczyzn, dlatego tutaj mam apel do nich co gorszego może się zdarzyć? To znaczy nie podjedziesz do dziewczyny która wpadła Ci w oko i co ustaniesz w kącie jak dziecko i będziesz tego żałował do końca życia? Dopóki trzymasz się Kroku 1 będzie zawsze dobrze. Bądź miły, odważny i szczery, a nie powinieneś się o nic martwić. Zrób taki test podejdź do kobiety którą zobaczyłeś na ulicy i Ci się spodobała, powiedz jej że jest najpiękniejszą kobietą jaką w życiu zobaczyłeś na oczy(jej reakcja może być różna od uśmiech to powiedzenia dziękuje na pewno ją zawstydzi) ale nie zależnie od tego po prostu się do niej uśmiechnij a po tym odejdź nie prosząc jej o numer telefonu. Pamiętaj praktyka czyni mistrza. Oczywiście nie chodzi nam o to żebyś podchodził do każdej kobiety spotkanej i mówił ten sam komplement!

Oryginalne komplementy to droga do sukcesu.

Pewnie się zastanawiasz dlaczego to może być trudne. Przecież komplementowanie kogoś to prosta sprawa no tu masz rację. Tylko jest jedno ale postaw się na miejscu dziewczyny, która ma powodzenie u płci przeciwnej. Dostajesz jako ładna kobieta wiele komplementów typu : “Masz naprawdę ładne oczy” „Masz piękny uśmiech” itd. słyszysz je często no i co robisz zaczyna się nudzić i je ignorować. Jako dziewczyna, dostajesz wiele ogólnych komplementów. Ty jako facet musisz się postarać aby twoje wyróżniły się z tłumu i brzmiały jak wyjątkowe i uczciwe komplementy. Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi to podpowiem spotykasz się z dziewczyną, dochodzi do awantury i Ona mówi „bo ja jestem inna niż wszystkie nie traktuj mnie jak każdą” tej powtarzalności właśnie chcemy uniknąć – bez urazy dla wyjątkowych kobiet.

Przeczytaj: test

Na koniec co musisz wiedzieć.

Mógłbym tu wkleić listę 20-30 komplementów ale co byś zrobił gdy po prostu by Ci zabrakło tekstów z listy z internetu. I tak ta lista nie sprawiła by że byś był lepszy. Teraz wiesz jak pochwalić dziewczynę. Jak w przypadku każdej umiejętności, wymaga to praktyk a im więcej się to robi tym jest łatwiej. Kluczem do zrozumienia jak zdobyć dziewczynę jest to że musisz stworzyć z nią szczery związek. Utrzymywać rozmowy w interesujący sposób. Sprawić by uśmiech zagościł na jej twarzy a twoje słowa sprawiły że jej dni stają się lepsze. Zacznij od komplementowania platonicznego, testuj jeśli sprawiasz że kobiety się do Ciebie uśmiechają i zabiegają o rozmowę z tobą to jest to dobra droga. Nie zawsze się uda, na pewno popełnisz kilka błędów ale pamiętaj nikt tego za Ciebie nie zrobi a bez upadania i popełniania błędów nie podnosimy się i nie uczymy nowych rzeczy.

Masz jakieś dodatkowe uwagi a może jakaś piękna dama 🙂 ma jakiś komentarz do tego wpisu zapraszam do sekcji komentarzy.

Przypisy i źródła do tego wpisu:

1.http://vumag.pl/ludzie-styl-zycia/10-komplementow-ktore-chcialabys-od-niego-uslyszec/cvr2s7
2.https://www.mydwoje.pl/Badania/Takie-komplementy-ONA-ON-chce-uslyszec
3.https://www.jestpozytywnie.pl/komplementy-dla-kobiet/
4.https://www.youtube.com/watch?v=JfAOf1aWYQI

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz