Twoo

Twoo

[Łacznie: 1 Średnia: 4]

Zaktualizowano: 4 sierpnia 2019 r.

Twoo to portal społecznościowy który powstał w 2011 roku. Prowadzony przez firmę Massive Media. Umożliwia użytkownikom zakładanie profili, pisanie na czacie z innymi ludźmi oraz pozwala na przesyłanie plików multimedialnych takich jak obrazki. Działa tak samo jak portal randkowy ale jest bardziej rozbudowany o funkcje społecznościowe. Ma aplikację dla androida i iOS.

Portal Twoo jest darmowy ale możemy wykupić płatną subskrypcję i kredyty. Która daję nam możliwość odblokowania kilku funkcji takich jak nie widoczność czy sprawdzanie kto lubi profil lub kto odczytał nasze wiadomości. Według informacji z 2016 r portal posiada ponad 180 milionów użytkowników, działa w 200 krajach no i ma 38 wersji językowych. Jest też bardzo popularny w Polsce ale możliwe z innych powodów niż liczba użytkowników o których pisze dalej.

Przeczytaj również: 100 najlepszych rzeczy które przyciąga kobiety

Twoo strona opinie
Twoo strona główna portalu – pamiętaj nie rejestruj się przez Facebooka ani inny portal społecznościowy wiem że to prosta rejestracja ale dłuższa rejestracja przez adres mailowy pomoże Ci uchronić twoje dane osobowe które nie chcesz aby portal randkowy je posiadał.A tak się stanie jeśli zarejestrujesz się przez portal społecznościowy!

Dlaczego dostaję zaproszenie od Twoo?

Portal Twoo prowadzi bardzo dziwną metodę promocji polegającą na rozsyłaniu wielu wiadomości na skrzynki mailowe i nie tylko. Portal za te metody spamowania jest bardzo mocno krytykowany. Podobnie jak badoo często pyta nas o zgody i informuję nas że możemy sprawdzić czy nasi znajomi są już na twoo polecam mieć osobne konto mailowe np na gmailu i nie używać konta z facebooka podczas rejestracji.

Rejestracja przez konto pocztowe

Polega to na tym że jeśli ktoś zarejestrował się na ich stronie to Twoo po uzyskaniu zgody użytkownika pobiera listę kontaktów mailowych z konta pocztowego lub konta na fejsie i rozsyła zaproszenia. Jeśli otrzymałeś taką wiadomość to znaczy że ktoś kto miał Cię w liście kontaktów na mailu zarejestrował się na ich stronie i zgodził się na udostępnienie danych swoje książki mailowej. Jeśli zarejestrujesz się w Twoo to ludzie których masz zapisanych na liście w skrzynce mailowej lub na Facebooku otrzymają automatycznie zaproszenia do serwisu. Pamiętaj że zawsze możesz kliknąć w link w wiadomości “Nie chce otrzymywać wiadomości” jeśli nie chcesz otrzymywać maili.

apka na androida.
Twoo na Androida.

Rejestracja przez facebook – ważne!

To samo dotyczy Facebooka rejestracją przez serwis FB powoduję automatyczne pobranie twoich danych czyli obrazka profilowego i danych na profil w Twoo. Powoduję też to samo co podczas rejestracji przez maila czyli wysłanie do twoich wszystkich znajomych zaproszeń.

Przeczytaj również: Sympatia opinie

Czy warto się zarejestrować na Twoo?

Polityka tego portalu jest problematyczna. To znaczy serwis w dużej mierze nie szanuję prywatności swoich użytkowników no i ludzi z nimi powiązanymi. Prowadzi dość agresywną politykę promocji wśród użytkowników internetu, możliwe że zbyt agresywną ocierającą się wręcz o spam. Jednak jest to portal jak każdy inny i służy poznawaniu innych ludzi, więc jeśli szukasz partnera lub partnerki to jest to dobre miejsce. Jest też popularny w kraju więc nasze szanse rosną.

twoo jak wygląda portal od środka
Twoo jak wygląda portal od środka.

Zalety i Wady portalu Twoo

Sprawdźmy zalety i wady tego portalu. Należy pamiętać że nie ma doskonałych serwisów i każda strona/usługa posiada pewne wady jak i zalety. Pamiętaj żeby zawsze sprawdzać dokładnie co od nas oczekuję portal w którym się rejestrujemy i jakie dane mu podajemy.

Zalety
 • Popularny portal w Polsce posiada dużą liczbę zarejestrowanych kont i aktywnych użytkowników którzy szukają na nim znajomych lub związków im większa liczba użytkowników tym lepiej.
 • Portal używa chatu do komunikacji między użytkownikami jest podobny pod tym względem do komunikatora Gadu-Gadu bardzo popularnego kiedyś w Polsce.
 • Darmowe konto umożliwia pisanie do 3 osób dziennie co jest całkiem porządnym limitem i nie zmusza do kupowania płatnych ulepszeń.
 • Aplikację mobilne.
Wady
 • Jak zawsze w przypadku takich portali płatne konta dają najwięcej możliwości i nie ograniczają nas jak konta bezpłatne
 • Fałszywe profile na każdym dużym portalu występują takie konta.
 • Drogie ceny jest najdroższy ze znanych mi portali i to już za podstawowy pakiet możemy zapłacić ponad 40zł gdzie są często tańsze konta np. Sympatia i bezpłatne jak o2.
 • Brak poszanowania dla prywatności użytkownika przez wysyłanie wielu wiadomości mailowych oraz na Facebooku.
 • Agresywny marketing dostajesz informację że ktoś chce Cię poznać klikasz w link i lądujesz na stronie płatności.

Przeczytaj również: Gdzie poznać dziewczynę lub chłopaka?

Opłaty na Twoo

Korzystanie z Twoo jest co prawdy darmowe ale konto ma limity można pisać do 3 osób dziennie oraz nie widzimy kto polubił nas lub kto odwiedza nasz profil. Płatne konta odblokowują wiele możliwości ale cenowo wychodzi dość drogo! Dlatego polecam najpierw zarejestrować się i korzystać z darmowych opcji używając do tworzenia naszego profilu osobnego maila w innym przypadku zaspamujesz swoich znajomych. Jeśli spodoba Ci się portal możesz pomyśleć o kupnie płatnych opcji ale nie oferują one lepszych możliwości!

 

Cennik konta premium:

Konta są drogie i odnawiają się automatycznie uważaj na swoją kartę, konto bankowe oraz paypal i na płatne sms które lubią się same odnawiać!

Lp.Okres trwaniaCenna konta
11 tydzień(7 dni)26,00 zł
21 miesiąc43,00 zł
33 miesiące102,99 zł (34,33 zł na miesiąc)
46 miesięcy154,98 zł (25,83 zł na miesiąc)
512 miesięcy258,00 zł (21,50 zł na miesiąc)
konta płatne na twoo
Cennik kont premium na portalu Twoo – cenny nie są wysokie ale do tanich też nie należą.

Kredyty koszt

Możesz kupować kredyty które następnie wydasz na rożne gry lub na promocję twojego profilu tak żeby go zobaczyło więcej osób. Zarówno konta jak i kredyty potrafią odnawiać się automatycznie czyli pobierać pieniądze z twojej karty lub jeśli płaciłeś sms co tydzień z abonamentu.

Lp.Liczba kredytówKoszt Kredytów
155039,99 zł
290059,99 zł
3125080,00 zł
42750159,99 zł

Uważaj na swoje pieniądze bo płatności automatycznie się odnawiają!

Kredyty twoo cennik
Twoo koszt kredytów

Na co uważać na tym portalu!

Na płatności serwis czeka na nieuwagę użytkownika jeśli użyłeś karty do płacenia za konto premium czy Kredytów to Twoo bo zakończeniu okresu i rozpoczęciu nowego pobierze automatycznie z twoje karty lub konta pieniądz dlatego warto odznaczyć to sobie w opcjach żeby nie tracić pieniędzy!

uwaga na płatności na twoo
Doładowanie automatyczne! uważaj przy płaceniu. Najlepiej odznacz to podczas płacenia w Twoo.

Jak skasować automatyczne odnowienie i subskrypcję w twoo?

Wszystko zostało opisane w dziale pomocy płatności:

Możesz zatrzymać swoją subskrypcję w Ustawieniach. Wybierz ‘Zatrzymaj subskrypcję’ obok subskrypcji, z której chcesz zrezygnować i podążaj za instrukcjami. Problem? Skontaktuj się z nami na [email protected]. Pomożemy Ci tak szybko, jak to możliwe.

subskrypcje konta w twoo
Uważaj na subskrypcje konta w twoo do odnawiają się automatycznie!

Czy można tam znaleźć drugą połówkę?

Tak jest to bardzo popularny portal który ma bardzo wielu użytkowników co jest plusem też dużo ludzi którzy zarejestrowali się w Twoo polubiło ten serwis. Niestety na tym portalu najważniejszy jest profil dobre zdjęcie i opis bez tego szanse są nikłe.

Przeczytaj również: Przeznaczeni opinia

twoo szukanie profili
Twoo wyszukiwarka profili na portalu nie jest zbyt rozbudowana.

Podsumowanie:Opinia o portalu Twoo

erodate

Opina jest subiektywna na podstawie dostępnych informacji starałem się uwzględnić to co jest ważne żeby ocenić tą stronę i pomóc tobie podjąć decyzję czy się na nim zarejestrować wszystko zależy od tego co wybierzesz.

Moja ocena ogólna 5/10 dlaczego tak ze względu na wysokie koszty płatnych kont, nachalne techniki promocji oraz sztuczki mające wyciągnąć pieniądze od użytkownika wystawiłem taką ocenę. Będę się starał aktualizować tą opinie o Twoo jeśli coś się zmienni. Posiadasz dodatkowe informację o tym portalu zapraszamy do sekcji komentarzy pod tym wpisem. Przedstaw nam swój punkt widzenia. Pamiętaj o ocenie artykułu to taki sygnał dla mnie że wspierasz moją prace za co Ci serdecznie dziękuję!.

erodate

Masz jakieś informacje o tym portalu podziel się nimi w sekcji komentarzy! Każda informacja jest przydatna a wasze opinie pomogą innym i ulepszą ten artykuł za co serdecznie dziękuje!

F.A.Q(Najczyściej zadawane pytania):

Jak skasować swoje konto w Twoo?

 • Kliknij na swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu.
 • Wejdź w ustawienia i kliknij edytuj.
 • W statucie konta kliknij usuń powinno wyskoczyć zapytanie klikamy zgadzam się.
 • Napisz dlaczego chcesz usunąć konto i podaj swoje hasło.
 • Kliknij w opcję Usuń mój profil i gotowe po wyświetleniu wiadomości “Do zobaczenia wkrótce” oznacza że usunąłeś konto.

Czy płatne konta są lepsze od darmowych?
Nie konta darmowe i płatne nie różnią się tak bardzo poza wysoką ceną dlatego polecam darmowe konta.

Dlaczego kobiety nie odpisują nie wchodzą do profilu?
Opis profilu ma 400 znaków to mało ale jeśli dziewczyna nie wypełni swojego wtedy nie zobaczy twojego profilu i nie odpisze.

 

Przypisy i źródła:

Informację dodatkowe które zostały użyte do napisania tej opinii zobacz sam i sprawdź te strony:

1.https://en.wikipedia.org/wiki/Twoo.com
2.https://fr.wikipedia.org/wiki/Meetic O firmie która prowadzi i odpowiada za portal i aplikacje Twoo.
3.https://www.twoo.com/faq Pytania i odpowiedzi na temat twoo.
4.https://www.twoo.com/about/privacy Polityka prywatności.
5.https://www.twoo.com/about/terms Warunki i zasady.
6.https://www.twoo.com/about/safety Bezpieczeństwo na portalu zasady.

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz