Milosny Kontakt opinie

Milosny Kontakt opinie

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 7 lipca 2019 r.

Milosny Kontakt jest to darmowa strona randkowa założona w 2005 roku. Administratorem i właścicielem jest firma Butterfly Destiny. Portal chwali się że ma już 200000 zarejestrowanych profili co nie oszukujmy się jest naprawdę słabym wynikiem jak na portal randkowy w kraju. Pytanie ile to aktywne konta i jeśli nawet 1/3 co jest optymistycznym założeniem to jest to bardzo słaby wynik.

 

Przeczytaj: Jak rozkochać w sobie dziewczynę

Portal chwali się że posiada ponad 200tyś profili w tym tylko 53 tyś wypełniło ankietę co mówi o popularności tego portalu no rejestruje się dziennie 150 użytkowników. Ma też dwie aplikację mobilne na system Andorida i na iOS – aplikacje na androida według sklepu google play pobrało 1000 użytkowników co jest bardzo słabym wynikiem. Wygląda że portal jest obecny na rynku randkowania lokalnego czyli randki warszawa, kraków i inne duże miast co może choć trochę ratować go jako użyteczny portal randkowy ale mam co do tego poważne wątpliwości.

Na co trzeba uważać na portalu milosnykontakt.pl?

Portal jest darmowy a to sprzyja pojawianiu się fikcyjnych profili na takich portalach. No i jak zawsze na automatyczne odnawianie kont w formie subskrypcji podczas płacenia kartą za konto premium. To ma praktycznie każdy portal randkowy i nie jest to opcja przyjazna dla użytkowników.
Jaki to ma cel otóż prosty portal zachęca do płacenia kartą bo to „proste” a potem aktywuje subskrypcje na kracie której usuniecie nie jest takie łatwe i ściąga pieniądze z karty i konta podczas odnawiania abonamentu. Na to należy szczególnie uważać rejestrując się na każdym takim portalu randkowym.

** Płacąc kartą aktywujesz subskrypcję abonamentową, która jest odnawiana automatycznie w tym samym czasie i w kwocie zgodnej z wybraną taryfą, do momentu jej anulowania.

Czy warto założyć konto na milosny kontakt?

Można spróbować jest mało popularny ale ktoś tam się rejestruję jest też dużo profili damskich. Ma ciekawe opcje takie jak ankiety które mają ułatwić znajdowanie par. Kolejną ciekawą opcją jest „Fotorandki” ułatwiają przeglądanie zdjęcie profili. Poważną wadą mogą być wysokie ceny za konta i ograniczenia na kontach darmowych. Plusem że kobiety mają darmowe konto premium przy rejestracji.

Zalety i Wady strony:

Każdy portal randkowy ma plusy i minusy zobaczmy co ma ten portal czy warto się zarejestrować:

Zalety

  • Darmowe konta premium dla kobiet podczas rejestracji.
  • Randki lokalne.
  • Aplikacje mobilne.
  • Naukowe ankiety dopasowujące partnerów i inne ciekawe opcje.

Sprawdź teraz wady serwisu bo są również ważne co zalety.

Wady

  • bardzo mała popularność portalu u nas w kraju. Aplikacje na androida pobrało tylko 1000 osób!
  • Ceny kont premium są zbyt wysokie.
  • Automatyczne odnawia płatności za konta premium.
  • Regulamin nie jest zbyt przejrzysty.
  • Darmowe konta mają ograniczenie i limity.

Opłaty za konta płatne na milosny kontakt

Cenny są zbyt wysokie moim zdaniem i to dlatego że po prostu mało osób korzysta tego portalu bo już za pierwszy miesiąc płacimy prawie 60 zł do najwyższego pakietu 449zł za rok co jest naprawdę wysoko ceną na mało popularnej stronie poza tym cennik chyba jest przeliczany w Euro więc im nasz waluta słabsza do tej waluty tym cenny rosną. Nie warto moim zdaniem są tańsze alternatywy.

Przeczytaj: Jakie oryginalne komplementy dla dziewczyny

Jak złożyć wypowiedzenie i usunąć subskrypcje z karty za konto premium?

Płacąc kartą aktywujemy subskrypcje na karcie która będzie automatycznie pobierała pieniądze gdy będzie nam się kończyło konto aby zrezygnować z tego należy złożyć wypowiedzenie dlatego polecam płacić przez konto w banku bo taką formą płatności nie aktywujemy subskrypcji.

erodate

Nigdy nie podawaj karty podczas płatności!

Użytkownik klikając na tej stronie guzik “Wykup pełny dostęp” zgadza się by usługa zaraz po zapłacie była oferowana natychmiast, Użytkownik potwierdza tym samym, że chcę świadczenia usługi pełnego dostępu przed upływem terminu na odstąpienie od umowy (14 dni) i rozumie, że nie będzie mógł od niej odstąpić. Szczegóły w regulaminie strony.

Należy złożyć wypowiedzenie kontaktując się przez ich stronę supportu 3 dni przed końcem
na stronie https://milosnykontakt.pl/support/add zalecam wcześniejszy kontakt nawet 7 dni przed końcem:)

Warto przeczytać regulamin usługi gdzie jest napisane co i jak znajdziesz go na tej stronie sprawdź punkty 6,7,8 w sekcji 9.Usługi portalu:

W interesie zachowania nieprzerwalnego dostępu do usług, automatycznie odnawiane są subskrypcje abonamentowe. Automatyczne odnowienie nie dotyczy kont opłaconych jednorazowym przelewem bankowym. Przedłużenie ważności konta w ramach automatycznego odnowienia może być na okres zgodny z wybraną taryfą.

Administrator czasami oferuje taryfy specjalne, o których na bieżąco informuje na swojej stronie internetowej, które po zakończeniu wykupionego okresu promocyjnego przechodzą na taryfę normalną automatycznie. Konto próbne na jeden tydzień automatycznie przechodzi na subskrypcje abonamentową miesięczną. Użytkownik może zrezygnować z przedłużenia konta próbnego w okresie jego obowiązywania poprzez napisanie do Obsługi technicznej tutaj, najpóźniej 3 dni przed końcem okresu promocyjnego.
W takim przypadku nie ma konieczności pisania pisemnego wypowiedzenia umowy. Konto próbne oferowane w taryfie promocyjnej służy wyłącznie do testowania oferowanych przez nas usług. Podczas okresu promocyjnego, wszystkie usługi będą dostępne dla Użytkownika. Z promocji można skorzystać wyłącznie jeden raz w miesiącu, jeżeli użytkownik anuluje konto próbne, nie będzie mógł dokonać zakupu konta próbnego drugi raz przed upłynięciem minimum 32 dni kalendarzowych. Z udziału w promocji są wykluczone wszystkie te osoby, które z niej skorzystały w ciągu ostatnich 32 dni bez względu na to z którego konta użytkownika korzystały przy zakupie. Jeśli konto próbne przejdzie do miesięcznego abonamentu, wtedy trzeba spełnić wszystkie warunki podane w punkcie 13 niniejszego dokumentu.

Akceptując regulamin, przyjmujecie do wiadomości, że wasze konto będzie podlegało wyżej opisanemu automatycznemu przedłużeniu. Jeśli nie życzycie sobie automatycznego przedłużenia, wyślecie wypowiedzenie umowy zgodnie z punktem 13 niniejszej umowy, albo wykupicie konto używając jednorazowego przelewu bankowego, bądź opłacicie usługi za pomocą wpłaty na poczcie na nasz rachunek bankowy. Jeśli konto zostanie automatycznie przedłużone zgodnie z cennikiem podanym w niniejszej umowie, Administrator ma prawo do wynagrodzenia, a Użytkownik obowiązek zapłaty za świadczone usługi.

W przypadku jeśli Użytkownik odmówi zapłaty za usługi, Administrator zastrzega sobie prawo do wystawienia Wezwania do zapłaty, a także do skierowania sprawy na drogę sądową, dodatkowo Administrator może zablokować konto użytkownika, który odmawia zapłaty za świadczone usługi. Minimalny czas trwania Umowy wynosi 1 tydzień.

Czy znajdziesz partnera na milosnykontakt.pl?

Zawsze pisze że warto dać każdemu portalowi randkowemu szanse (oczywiście jeśli gra uczciwie i nie został stworzony tylko po to by wyciągać od nas pieniądze w nieskończoność). Tutaj jednak by się zastanowił, portal skierowany jest na lokalnym randkowaniu może to jest plus bo łączy ludzi którzy są z małych lub średnich miast oraz tych dużych. Lecz słabo to widzę plusem jest też to że kobiety mają darmowe konto premium przy rejestracji więc może ich być tam więcej ale są większe strony np. buziak które też mają takie metody przyciągania kobiet na portal randkowy. Zawsze możesz spróbować, za darmo nic nie stracisz no może tylko czas.

Podsumowanie:Opinia o portalu randkowym Miłosny Kontakt

Ocena ogólna 3/10 dlaczego taka niska ocena z powodu małej popularności, można to tłumaczyć randkowaniem lokalnym-regionalnym ale jest to naprawdę mało popularny portal randkowy, następnie cenną są bardzo wysokie chyba nawet jedne z wyższych progów cenowych na takich stronach. Jest też 3 problem z regulaminem i odnawianiem płatności gdy zapłacimy kartą lub paypalem to wszystko sprawia że ocena tego portalu jest tak niska. Portal ma plusy jak darmowe konto premium dla pań podczas rejestracji ale to za mało. Wady przewyższają zalety.

Przeczytaj: Ranking Portali Randkowych 2019 roku

erodate

To jest moja subiektywna ocena o tej stronie randkowej masz własną opinie podziel się nią w komentarzach. Pamiętaj o ocenie artykułu to taki sygnał dla mnie że wspierasz moją prace za co Ci serdecznie dziękuję!

F.A.Q(Najczyściej zadawane pytania):

Odpowiedzi na częste pytania w formie pytanie i krótka odpowiedz. Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi napisz w komentarzu a na pewno odpowiemy na nie i dodamy do tego wpisu.

Czy za nie zapłacenie portal nasłał na kogoś wezwanie do sądu?

Brak mi informacji na ten temat wydaj mi się(nie jestem prawnikiem ani radcą prawnym i polecam sprawdzić lub skontaktować się w razie problemów z ekspertem w tej dziedzinie) że tylko zawieszą konto i będą straszyć. Bo były już takie podobne przypadki że skończyło się tylko na zablokowaniu konta i straszeniu. Lepiej nie ryzykować pamiętaj zawsze by nie płacić kartą a jeśli już zapłaciłeś złóż jak najszybciej wypowiedzenie umowy by usunąć subskrypcję. Bu uniknąć problemów z tym portalem.

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz