Ranking Portali Randkowych 2019 roku

Ranking Portali Randkowych 2019 roku

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 1 sierpnia 2019 r.

Sprawdzamy dla was jakie portale randkowe i matrymonialne są warte uwagi dlatego co miesiąc robimy nowe podsumowanie który portal randkowy jest dla was najlepszy i zamieszczamy je w formie prostej tabelki do szybkiego i czytelnego sprawdzenia. Tak żebyś samemu nie tracił pieniędzy oraz czasu na szukanie najlepszego serwisu randkowego.

Ważne:Pamiętaj że na każdym portalu randkowym nawet tych zaufanych powinieneś być czujny i zachowywać podstawy bezpieczeństwa zawsze. Nie mam na myśli tylko żeby uważać na regulaminy i cenniki ale też na ludzi którzy się tam rejestrują. Nie pisze że każdy na takim portalu może nas oszukać bo wiele osób które się rejestrują na takich stronach naprawdę szuka drugiej połówki i miłości. Czasem też tylko związku bez zobowiązań. Lecz niestety i na takich nawet najbezpieczniejszych portalach randkowych zdarzają się oszustwa.

Ranking Portali Randkowych.(Aktualizacją miesięczna)

Poniżej tabeli znajdziesz krótkie opisy tych portali zachęcam do dzielenia się opiniami w komentarzach. Wybierz najlepszy portal i zacznij szukać a na pewno uda Ci się znaleźć miłość!

Lp.Nazwa PortaluOcenaLink do rejestracji
1.Sympatia⭐⭐⭐⭐⭐Zarejestruj się
2.Twoo⭐⭐⭐⭐Zarejestruj się
3.Flirt⭐⭐⭐⭐Zarejestruj się
4.Przeznaczeni⭐⭐⭐Zarejestruj się
5.Badoo⭐⭐⭐Zarejestruj się
6.eDarling⭐⭐⭐Zarejestruj się
7.Datezone⭐⭐Zarejestruj się
8.Buziaki⭐⭐Zarejestruj się
9.Randki o2Zarejestruj się
10.TinderZarejestruj się

Jak powstał Ranking?

Opisze tu czym kierowałem się podczas tworzenia rankingu sprawdź dlaczego nasz ranking jest dobry i na co zwracamy uwagę. Podczas doboru portali do rankingu!

Zainteresowanie i liczba aktywnych użytkowników.

Ranking ułożyłem na podstawie zainteresowania i liczby użytkowników w Polsce według badań Gemius. Dlaczego tak bo uważam że liczba aktywnych osób która jest zarejestrowana na danym portalu i naprawdę szuka ludzi do związku to najważniejszy wskaźnik oczywiście ten ranking portali randkowych nie bazuje tylko na tym jednym czynniku starałem się też patrzeć na wady i zalety tych portali tak by wybrać te które mają najlepsze i usunąć te które nie wypadły zbyt dobrze.

Zawsze sprawdzaj ile ogłoszeń jest w twoje okolicy bo co z tego że portal ma miliony profili skoro nikogo nie ma z twoje okolicy. Zarejestrujesz się na takim portalu, zaczniesz wydawać pieniądze i co dalej? Szkoda w takim przypadku na to twojego czasu i pieniędzy. Są też małe darmowe portale i grupy np. na Facebooku typu „Szukam Chłopaka/Dziewczyny” zanim zaczniesz zabawę z płatnymi portalami randkowymi najpierw spróbuj od tych bezpłatnych metod szukania związków.

Czy polecane portale randkowe są bezpieczne?

Wszystko zależy od tego jak dany portal jest zbudowany. Czy naprawdę ma nam pomóc znaleźć partnerkę lub partnera czy tylko sprawić by znikały pieniądze. Dużo też zależy od tego czy jest płatny jeśli tak czy stosuję dziwne metody marketingowe i jakie praktyki używa by wymusić na nas płatności i sięganie do portfela. Niestety ale wiele portali randkowych na rynku opanowało to do perfekcji.

Opinie o portalach na innych stronach i rankingach randkowych.

Dlatego warto czytać opinie na wielu stronach no tu kolejny problem nie jesteśmy jedyną stroną która prowadzi takie rankingi są też inne strony które z dużym prawdopodobieństwem nie tworzą rankingów niezależnie i w trosce o ludzi którzy się zarejestrują na tych portalach. Są opłacone lub mają z tego zysk że przekierują ludzi na taki portal dla jasności my też możemy stosować linki polecone i czerpać zysk z takich rejestracji ale staramy się zawsze patrzeć na dobro ludzi którzy korzystają z naszej strony.

Dlatego jeśli masz jakieś informację, zostałeś oszukany na danym portalu lub wiesz o czymś, zauważyłeś coś dziwnego pisz w komentarzach lub do nas na stronie kontaktowej. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego sprawdzać dlatego wasza opinia i pomoc jest dla nas i dla mnie bardzo ważna. Razem zbudujmy społecznościowy ranking portali randkowych.

Krótki opis portali które wybraliśmy.

Wszystkie portale wymienione wyżej są tu opisane krótko to znaczy że zawarłem o nich jak najbardziej ważne informację w możliwie jak najkrótszej formie. Jeśli jesteś zainteresowany danym serwisem przejdź do osobnego wpisu na temat danego portalu randkowego.

Miejsce 1:Portal randkowy Sympatia

sympatia opinie
Sympatia strona główna portalu.
erodate

Sympatia – to największy portal randkowy w Polsce. Znalazł się w naszym rankingu na 1 miejscu z wielu powodów. To nie oznacza że nie ma na nim wad o czym pisałem w opinii o nim.

Jednak jest to jeden z lepszych portali randkowych w naszym kraju.

Miejsce 2:Portal randkowy Twoo

Twoo strona opinie
Twoo strona.

Twoo – to raczej aplikacja społeczna niż portal randkowy ale ludzie na całym świecie używają ją też jak stronę matrymonialną Twoo ma człekiem sporo wad ale znalazł się na naszym rankingu na pozycji 2. Z powodów opisanych tutaj!

Miejsce 3:Portal randkowy Flirt

flirt.com portal randkowy.
Strona główna portalu.

Flirt – to nowy portal w naszym top dlaczego jest na pozycji numer 3 ponieważ szybko zyskuję popularność w Polsce. I jest to również dobry portal randkowy by zacząć swoją przygodę

Miejsce 4:Portal randkowy Przeznaczeni

Przeznaczeni strona główna
Portal przeznaczeni chwali się że tu poznasz ludzi wartościowych.

Przeznaczeni – na 4 miejscu znalazł się w tym miesiącu portal Przeznaczeni to dobry wybór dla kogoś kto szuka stałych związków, dla takich osób jest ten portal.

Miejsce 5:Portal randkowy Badoo

Badoo na platformy mobilne.
Badoo na androida. Jest też apka na iOS

 

Badoo – portal badoo to też dobra strona randkowa i aplikacja ale ma wiele wad to znaczy to nie są wady ale zamysły projektanta by wydawać pieniądze w tym portalu. My jednak wolimy polecać portale randkowe bezpłatne.

Miejsce 6:Portal randkowy eDarling

edarling opinie
Edarling strona główna.

eDarling – 2 popularny portal randkowy w Polsce. I nasze największe rozczarowanie. Jeśli masz pieniądze i dużo cierpliwości to jest to portal dla Ciebie ale nie oszukuj się znalazenie kogoś przez tą stronę jest możliwe ale będzie trudne.

Mimo ogromnej bazy profili z wypełnionymi ankietami mając 33 lata otrzymywałem propozycję związku z kobietami które były 10-15 lat starsze? Nawet gdy jasno określiłem wymagania wiekowe partnerki! Dlatego pozycja numer 6 choć powinno być niżej!

Miejsce 7:Portal randkowy Datezone

Opinie o datezone
Datezone statystyki podawane przez portal.

Datezone – to ciekawy portal randkowy dla kogoś kto szuka łatwej przygody. Polecam go bo jest prosty w obsłudze. Ma co prawda wady jak każdy portal ale nie jest zły, napisałbym że jest taki średni.

Miejsce 8:Portal randkowy Buziaki

buziak portal randkowy
Portal buziak.pl strona główna.

Buziaki – miejsce 8 portal który nie wyróżnia się niczym jest nudny jak inne portale właściwie powinien być w kategorii inne portale ale ma też bazę społeczną która jest aktywna i to go ratuje.

Miejsce 9:Portal randkowy Randki o2

Randki o2 opinie o portalu
Randki o2 strona główna

Randki o2 – kolejny portal jak 100 innych portali randkowych umieściłem go na miejscu 9 tylko dlatego że jest u nas też jako tako popularny. Gdyby nie to to byłyby tu inny portal randkowy z większa bazą ale że takiego nie znalazłem to jest ten.

Miejsce 10:Portal randkowy Tinder

 

Tinder – dlaczego ta aplikacja na ostatni miejscu. Powinno być top 1? Prawda otóż nie;/ Dlaczego? Ponieważ ta aplikacja to świetna apka do randkowania i spełnia swoje zadanie w 110% to znaczy funkcję. No to nie jest prawda aplikacja Tinder i apki mu podobne służą głownie do szybkiego randkowania – w moim (ale zaznaczam tylko moim) odczuciu to nie związki tylko zabawa. Ile możesz mieć par 20- 50 z iloma partnerami się spotkasz 1-5? Z iloma to będzie tylko sex?

Dlatego takie aplikację są u mnie na ostatnim miejscu! Co prawda w Polsce ludzie używają tej aplikacji jak zwykłej apki do randkowania ale jest tego wada – wymagania kobiet. Które są ciut za wysokie to mało powiedzeni 180 cm i z kijem nie podchodź:) odgrywanie “Księżniczki” to poważny problem kobiet przez który wiele z nich(ale też mężczyzn) nie znajdzie partnera a co równa się szczęścia. Lecz o tym problemie męsko-damskim napisze innym razem.

Inne portale randkowe:

Ta lista to moje top najlepszych portali randkowych zgadzasz się ze mną a może masz własne propozycje, zapraszam do komentarzy. Ważne jest to że takich portali jest wiele i warto też oszukać czegoś z poza listy! Nie ograniczajcie się tylko do tego rankingu.

UWAGA na oszustwa!

Nie zależy to od płci bo ofiarami może być każdy dlatego polecam też przeczytać poradnik jak zachować bezpieczeństwo na portalu randkowym. Dlatego jeszcze raz uczulam na to nie dajcie się oszukać. Jeśli masz informację o rożnych takich metodach oszustw napisz w komentarzach albo do nas przez stronę kontaktową. Pamiętaj twoje doświadczenie może pomoc innym ludziom uniknąć zagrożenia.

Film 1: Oszust Matrymonialny

Jak to może się skończyć gdy nie zachowasz ostrożności?

Film 2: Oszustwa na metodę ROSJANKI

erodate

Czyli już stara metoda i znana ale wciąż niestety ludzie się na to łapią:

Pytania i odpowiedzi

Pytania które przewijają się oraz odpowiedzi na nie które udzieliliśmy. Masz pytanie zadaj je w komentarzu lub przez stronę kontaktową a na pewno dodamy je tutaj!

Które portale to portale bezpłatne?

W rankingu są zarówno portale płatne jak i bezpłatne.

 

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz