Nieśmiałe dziewczyny jak z nimi postępować?

Nieśmiałe dziewczyny jak z nimi postępować?

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 31 sierpnia 2019 r.

Jest wiele nieśmiałych dziewczyn, które są bardzo słodkie, seksowne i ładne. W rzeczywistości jest więcej nieśmiałych dziewczyn niż nieśmiałych facetów. Lęk kobiety w sytuacjach społecznych może sprawić, że poczuje się nieśmiała i zachowa się nieśmiało. Kobieta może zachowywać się tak, jakby była w porządku i czuła się pewnie, ale wewnątrz i będzie czuła się niespokojna.

Będzie wątpić w siebie i będzie się zastanawiać, dlaczego czuje się tak zdenerwowana w sytuacjach społecznych, dlaczego tak bardzo martwi się, że próbuje się dopasować, dlaczego tak bardzo martwi się o to, czy wygląda wystarczająco ładnie, lub dlaczego tak bardzo martwi się o to, co ludzie myślą o niej i wiele innych rzeczy o których ani ja ani ty nie mamy pojęcia.

Tak jak nieśmiały mężczyzna zasługuje na miłość i towarzystwo, tak samo nieśmiała kobieta zasługuje na miłość i towarzystwo(a nawet tego pragnie). Jednak jej nieśmiałość może faktycznie przeszkodzić jej w randkowaniu. Może natrafić na to, że facet czuje się przez nią odrzucony, ale w rzeczywistości jest po prostu nieśmiała i nie wie, jak inaczej poradzić sobie z tą sytuacją.

Relacje z nieśmiałymi dziewczynami mogą wydawać się zniechęcające, ale ich cicha, tajemnicza natura czyni je wyjątkowymi! Może to trwać dłużej, aby otworzyć się na Ciebie lub czuć się komfortowo wokół swoich przyjaciół i rodziny, ale jeśli pozwolisz jej wziąć swój czas, to będzie warte wysiłku. Spędzanie z nią dużej ilości czasu jest kluczem do sukcesu, a Ty możesz pomóc jej poznać Ciebie, będąc sobą. Nie zdziw się, jeśli wkrótce okaże się, że poznałeś swoją prawdziwą miłość!

1. Cisza…

niesmiała kobieta i związek z nią

erodate

Wielu nieśmiałych ludzi jest również naturalnie introwertykami, co oznacza, że ogólnie lubią ciszę. Nie muszą rozmawiać, nie muszą się bawić, nie muszą słuchać muzyki, aby cieszyć się twoim towarzystwem. Po prostu lubią być z Tobą!

2. Nie tłum swojej męskości.

Jednym z największych błędów, jakie popełniają faceci rozmawiając z nieśmiałymi dziewczynami jest myślenie, że muszą Oni być naprawdę delikatni i słodcy oraz mili w wokół ich.

Przeczytaj również: Jak właściwie Flirtować z kobietą!

To całkowicie w porządku być przyjaznym i dobrym dla kobiety, ale upewnij się że bez względu na to, z jaką kobietą rozmawiasz, czy jest nieśmiała, pewna siebie czy cokolwiek innego zawsze ale to zawsze zachowujesz swoją męskość. Nie tłumisz swojej męskości i zaczynasz zachowywać się neutralnie, delikatnie, a nawet kobieco wokół kobiety, aby miejmy nadzieję(tak myślisz) sprawić, że będzie Cię lubić w miły sposób. Nie chcesz, żeby polubiła Cię w miły sposób. Chcesz by polubiła Cię w sposób seksualny i by kobiety czuły się seksualnie pociągnięta twoją męskością.

bądz meski

Tak więc, nawet jeśli kobieta z którą rozmawiasz jest nieśmiała. Musisz pamiętać, że mimo że jest nieśmiała, to jednak nadal ma dziką stronę. Ma dziką stronę seksualną, którą chce wyrazić i podzielić się z Tobą. Jednak nie może się tym dzielić z facetem, który tłumi swoją męskość i jest z nią zbyt miękki, miły oraz delikatny. Zapamiętaj to Ty tylko gadasz ktoś inny rucha…ją!

Będzie w stanie prawdziwie odpuścić i wyrazić swoją dziką stronę seksualnie tylko wtedy, gdy jest z facetem z który czuje się dobrze z jego męskością. Nie tłumi swojego ja bo nie uważa, że bycie mężczyzną jest złe. Zachowuje swoją męskość, dzięki czemu Ona może czuć się wokół niego prawdziwie kobieco. Tak więc, przykładem tego jest facet rozmawiający z nieśmiałą dziewczyną i zmieniający swoją tonację, zmieniający język ciała i będący łagodniejszy i milszy niż normalnie on sam.

Tak naprawdę mimo tego że nasza cywilizacja ma setki lat czy tam tysiące i uważamy się ogólnie za inteligentne istoty to niestety nasza seksualność całego gatunku czyli zarówno kobiet jak i mężczyzn wciąż jest na poziomie jaskiniowca. Należy mieć tego świadomość jeśli w to nie wierzysz wyjaśni mi czemu na takiego słodkiego do rany przyłóż faceta nie leci tyle lasek co na łobuza?

Używa naprawdę miłej, uprzejmej tonacji i okazuje się, że jest łagodniejszym, milszym, wspierającym, słodkim, pomocnym, hojnym typem faceta. To nie tworzy w niej iskry seksualnego przyciągania. To co ją podnieca to facet, który jest dobrym facetem, ale też ma w sobie trochę męskości ikry/łobuza. Rozmawia z nią i jest dla niej dobry, ale nie zaczyna zmieniać wyrazu twarzy ani tonacji, by stać się bardziej miękki, słodszy lub milszy niż jesteś w rzeczywistości.

3. Zrozum że prawdopodobnie zwątpi w to, że chciałabyś mieć dziewczynę taką jak Ona.

nieśmiała kobieta wątpi

Tak dziwne, jak może się wydawać, bo widzisz ją jako seksowną, słodką, ładną i piękną, nieśmiała dziewczyna często będzie wątpić, że jest wystarczająco dobra lub ładna dla Ciebie. Teraz Ona tak naprawdę tego nie powie ale tak myśli. W większości przypadków, ona zrobi świetną robotę ukrywając to i może nawet udawać że nie lubi Cię, aby, miejmy nadzieję zdobyć jakąś władzę w tej sytuacji. Tak więc, na przykład, możesz wchodzić z nią w interakcję i być pewnym siebie, być fajnym, być charyzmatyczną, a ona zdaje sobie sprawę, że czuje się do ciebie przyciągnięta.

Przeczytaj również: O czym rozmawiać z dziewczyną na randce?

Następnie próbuje zdobyć trochę władzy w interakcji, robiąc dziwne spojrzenia, kiedy mówisz różne rzeczy, przewracając oczy, odwracając wzrok, mówiąc “Co? O czym ty mówisz?” i takie tam rzeczy. Spróbuje sprawić, że poczujesz się niekomfortowo i spraw, że będziesz myślał, że tracisz zainteresowanie, w nadziei że pozwoli jej to zyskać trochę mocy w interakcji.

W ten sposób może czuć się trochę pewniej w stosunku do siebie wokół ciebie. Dodatkowo jednym z powszechnych lęków nieśmiałych dziewcząt jest to, że nie chcą wydawać się zbyt chętne, zdesperowane lub postrzegane jako zbyt łatwe. Tak więc często będą się zachowywać tak, jakby nie były nawet zainteresowane niczym innym niż rozmowa. Jednak tak naprawdę jest że Ona ma nadzieję, że facet ma pewność siebie, aby kontynuować interakcję, uzyskać jej numer lub dostać się do etapu pocałunku i randki a nawet seksu i ostatecznie związku.

Nieśmiałość u kobiet jest maskowana i to bardzo dobrze

nieśmiała dziewczyna

Kwestią którą chcę poruszyć w tym tekście, jest przypomnienie że kobiety doświadczają niepokoju i nieśmiałości dwukrotnie częściej niż mężczyźni. Więc następnym razem, gdy znajdziesz się w sytuacji społecznej, takiej jak bar, impreza, impreza towarzyska lub próbujesz spotkać się z kobietami w innych sytuacjach, po prostu pamiętaj, że jeśli czujesz się trochę nieśmiały i niepewny siebie to wiedz również że kobiety które są na tej imprezie/spotkaniu mogą nosić maski wyglądać na pewne siebie i przebojowe, uśmiechać się ale to tylko pozory. Wiele z nich tak naprawdę jest nawet bardziej zestresowane i niepewne niż ty ale potrafią to dobrze ukryć.

Mogą One wyglądać jakby były pewne siebie i mogą wyglądać jakby im nie zależało, czy dostaną faceta, czy nie ale jeśli kobieta jest nieśmiała lub cierpi na lęk, a to raczej przeszkadza jej w spotkaniu się z facetem i wchodzeniu w związek, potajemnie będzie miała nadzieję, że może zabezpieczyć sobie faceta, czy to na seks tej nocy, czy na randkę czy na związek. Po prostu musisz wykorzystać tą wiedzę i jej leki by zdobyć jej serce lub po prostu zaliczyć. Uświadom sobie że w takich sytuacjach mimo tego że wygląda to tak jakbyś nie miał przewagi ale masz tylko musisz o tym wiedzieć jak to wykorzystać.

Kobiety nie przyznają się do tego.

maskowanie uczuć

Lubią się zachowywać tak jakby im naprawdę nie zależało i nie potrzebują mężczyzny ale kobiety mają uczucia i pragnienia, tak jak mężczyźni. Kobiety chcą uprawiać seks lub chcą być w związku z osobą którą będą kochać. Te pragnienia mogą być nawet lękami, zwłaszcza młode kobiety 17-22 lata mają takie lęki że nikogo nie znajdą i zostaną same dlatego często biorą pierwszego lepszego partnera który się pojawi. Bo boją się że zostaną same.

Przeczytaj również: Jakie oryginalne komplementy dla dziewczyny

To standardowa, ludzka natura. Więc nie pozwól aby zachowanie kobiet w sytuacjach społecznych cię odrzuciło. Czasami kobieta zachowuje się tak, jakby naprawdę nie była zainteresowana, albo tak naprawdę jej to nie obchodzi, ponieważ próbuje uporać się ze swoim lękiem i nieśmiałością.
Próbuje wydawać się bardziej pewna siebie i obojętna niż jest w rzeczywistości. Tak więc jeśli chcesz przyciągnąć nieśmiałą dziewczynę i nie tylko takie abyś mógł uprawiać z nią seks lub mieć z nią związek, nie wątp w siebie. Przejdź się i rozpocznij z nią rozmowę. W większości przypadków, będzie ona potajemnie żywiła nadzieję, że może znaleźć sobie nowego faceta. Wykorzystuj ich sztuczki przeciwko nim by mieć z tego korzyść.

Źródła i dodatkowe informację.

Źródła i dodatkowe informację które zostały użyte do stworzenia tego artykułu lub odnośniki do treści gdzie znajdziesz więcej informacji na poruszany temat zapoznaj się z nimi bo warto poszerzać swoje horyzonty:

1.

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz