Jak być atrakcyjnym dla dziewczyny

Jak być atrakcyjnym dla dziewczyny

[Łacznie: 0 Średnia: 0]

Zaktualizowano: 28 września 2019 r.

Kiedy faceci zaczynają myśleć o tym, jak zwiększyć swoją atrakcyjność dla kobiet, często dochodzą do wniosku, że potrzebują więcej pieniędzy lub więcej mięśni – ale tak nie jest. Z kilkoma szybkimi zmianami, każdy facet może łatwo stać się bardziej atrakcyjny dla kobiet. A jeśli szukasz jak przyciągnąć kobiety łatwo, oto kilka rzeczy do zrobienia i skupić się na tym, że kobiety będą cię ścigać w mgnieniu oka.

[ez-toc]

1. Miej swoje własne życie.

To jest jak, dosłownie fundamentem rozpoczęcia wielkiego związku i da ci bazę wyjściową, aby uczynić ją taką jak ty. Pomyśl o tym w ten sposób. Powiedzmy, że ktoś próbuje sprzedać Ci tę niesamowitą nową książkę z wszelkiego rodzaju tajnymi formułami życia, które sprawią, że będziesz bogaty, szczęśliwy w 3 dni i staniesz się nowym światowym liderem.

Cóż, kupujesz ją, ponieważ marketing i opakowanie książki wygląda świetnie, ale potem otwierasz ją i wszystko, co mówi, to “życie jest krótkie, nie potrzebujesz tych rzeczy, kupujesz więcej książek po lepsze rady”.

Aby być naprawdę atrakcyjnym, musisz mieć własne życie, pracując nad sobą!

Kiedy próbujesz wejść w związek z  dziewczynom taką jak ty i masz nudne życie, to jest to dosłownie to, co robisz. Sprawiasz, że opakowanie wygląda świetnie, ale w rzeczywistości…. nie masz życia.

Wyobraź sobie, że masz takie niesamowite życie i robisz niesamowite rzeczy, które mówisz: “Hej dziewczyno, naprawdę cię lubię i lubię mieć cię przy sobie, chcesz zostać w pobliżu?” i to wszystko. Spraw, by twoje życie osobiste stało się interesujące, a dziewczyny będą do Ciebie się zbliżać.

2. Ubieraj się dobrze

W interakcjach społecznych wygląd jest ważniejszy niż uczucie na początku. Dzieje się tak dlatego, że tak bardzo, jak bardzo lubimy myśleć o sobie jako o sprawiedliwych umysłach, tak samo ludzie oceniają na podstawie percepcji. W rzeczywistości, jak wskazuje znany psycholog Robert Cialdini w swojej książce Influence, kiedy nosisz garnitur, automatycznie będziesz postrzegany jako osoba o wyższym statusie i większym autorytecie, niż gdybyś nosił normalne ubrania.

Dzieje się tak, ponieważ ludzie wyobrażają sobie, że mężczyźni w garniturach są potężniejsi, pewniejsi siebie, odnoszą sukcesy, i tak dalej, w oparciu o własne wyobrażenia. Rezultat? Możesz sprawić, że ludzie będą kojarzyć te cechy z tobą – niezależnie od tego, czy faktycznie je posiadasz – po prostu elegancko się ubierając!

3. Rola komfortu w przyciąganiu kobiet

erodate

Podczas gdy status jest kierowcą przyciągającym kobiety, nie wystarczy, aby kobiety czuły się swobodnie wokół ciebie. W tym celu trzeba będzie zbudować komfort.

Przeczytaj również: O czym rozmawiać z dziewczyną na randce?

Komfort to poczucie fizycznego i emocjonalnego związku pomiędzy Tobą a dziewczyną. Wzmacnia poczucie zaufania i sprawia, że dziewczyna czuje się bezpiecznie w Twojej obecności. Podczas gdy większość facetów, którzy uczą się, jak przyciągnąć kobiety, nie muszą się martwić o komfort od razu, nadal warto zwrócić uwagę na jego znaczenie. Na razie, umieścić swój nacisk na rozwój wysoki status, atrakcyjne cechy, ale wiem, że komfort jest równą częścią dobrej gry, jak również.

4. Pewność siebie!

Nie sposób mówić o tym, jak stać się bardziej atrakcyjnym dla kobiet, nie wspominając o zaufaniu. Jest to największa rzecz, jaką wszystkie kobiety uważają za atrakcyjną w mężczyznach i jest to prawie niemożliwe dla każdego faceta, aby odnieść sukces z kobietami bez niej.

W celu zbudowania zaufania z kobietami jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Pierwszym z nich jest budowanie zaufania z zewnątrz. Oznacza to skupienie się na pewności siebie i pozytywnym języku ciała. Trzymaj głowę w górze i z powrotem prosto (wyobraź sobie ich linę od podstawy kręgosłupa ciągnącą się przez koronę głowy) i pozwól, aby ramiona cofnęły się do tyłu i odprężyły. Utrzymuj stały kontakt wzrokowy z kobietami i upewnij się, że się uśmiechniesz – jest to jeden z najlepszych i najprostszych sposobów na uzyskanie pewności siebie. Robienie tego wszystkiego pomoże Ci wyglądać na zrelaksowaną i pewną siebie – czego właśnie kobiety chcą u faceta. A jako dodatkowy bonus, przyjęcie pewnego języka ciała pomoże Ci poczuć się pewniej.

Drugim sposobem budowania pewności siebie z kobietami jest budowanie jej od środka. Widzisz, brak zaufania wynika z poczucia niepewności, niepewności i ogólnej negatywności. Jeśli potrafisz wyczyścić te myśli i przesunąć punkt ciężkości na coś bardziej pozytywnego, będziesz miała łatwe poczucie pewności siebie i przyciągania kobiet.

Prosty sposób, aby przejść do pewnego sposobu myślenia, który pomoże Ci uzyskać kobiety, to przypomnieć sobie o swoich własnych pozytywnych cechach. Możesz również znaleźć rzeczy w swoim obecnym środowisku/sytuacji, które lubisz i zatwierdzić (jesteś z wielkimi przyjaciółmi; ciesz się muzyką, która gra, itp.) Utrzymywanie umysłu skupionego na tym, co jest pozytywne, zapobiega jego wędrowaniu w wątpliwość i negatywność. W rezultacie, będziesz miał o wiele łatwiejsze poczucie odprężenia i pewności siebie wokół kobiet.

Przeczytaj również: Jak rozkochać w sobie dziewczynę

Wreszcie, sprawdzonym sposobem na budowanie pewności siebie jest regularne uderzanie w siłownię. Z wiekiem staje się to coraz bardziej konieczne. Nie chodzi o to, aby uzyskać rock hard abs – chodzi o to, aby uzyskać endorfiny będzie i czuć się lepiej o to, jak wyglądasz na miesiąc, a nie na co dzień. Liczne badania pokazują, że chodzenie na siłownię jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie pewności siebie…. i uwierz mi, to pewność siebie, którą zauważą inni ludzie.

5. Dbanie o dobrą higienę….

erodate

Dobra, chłopaki aby natychmiast przyciągnąć dziewczynę. Nawet nie mam na myśli zapachu niesamowitego, po prostu trzeba pachnieć przyzwoicie.

Idź pod prysznic, wcieraj w siebie mydło do ciała. Dwa razy. Umyj włosy, wysusz się, użyj dezodorant, załóż czyste ubrania i gotowe. Nie musisz oblewać się pół galonem lakieru do ciała Axe jak gimnazjalista zakochany w dziewczynie, którą lubi, po prostu musisz pachnieć prezentnie.

Możesz jednak kupić trochę wody kolońskiej i spryskać jeden aerozol. Maks. dwie bryczesy. Na sobie (nie na ubraniu). Polecam jedną na nadgarstku i jedną przy dekolcie. To wszystko, czego potrzeba, aby pachnieć wspaniale, a dziewczyny cały czas zakochują się w pachnących facetach.

Szczerze mówiąc, sam ten trik wystarczy, by ponad dwukrotnie zwiększyć swoje szanse na randkę z dziewczyną.

6. Stań się wyzwaniem, którego pragną kobiety.

Jednym z największych błędów popełnianych przez facetów próbujących przyciągnąć kobietę jest robienie rzeczy zbyt łatwych dla niej. Nawet jeśli ledwo ją znają, sprawiają, że wszystko staje się zbyt oczywiste, że są gotowi zrobić cokolwiek i wszystko po to, by zwrócić na siebie uwagę kobiety.

I nie ma nic mniej atrakcyjnego dla kobiety niż facet, który szuka jej zgody. Więc jeśli chcesz jej pokazać, że nie jesteś innym facetem, który natychmiast postawi ją na piedestale – i który zamiast tego jest trochę wyzwaniem, oto dwie rzeczy, które możesz zrobić:

Przeczytaj również: Powody dla których dziewczyna nie odpisuje na twoje wiadomości

Kwalifikuj się. Po rozmowie z dziewczyną już od jakiegoś czasu, zadaj jej pytania o siebie i każ jej udowodnić, że jest interesująca i ma więcej do zaoferowania niż tylko jej wygląd. (Możesz nawet zapytać wprost “co masz do zaoferowania oprócz wyglądu?”). Zmuszając ją do pracy, aby cię przekonać, pokazujesz jej, że jesteś dla niej trochę wyzwaniem. Kobiety przyciągają faceci, którzy stanowią wyzwanie.

Bądź skłonna odejść. Chęć odejścia pokazuje, że masz swoje własne standardy, które musi spełniać, jeśli ma zamiar utrzymać cię w pobliżu. Ponownie, sygnalizuje to dziewczynie, że jesteś wyzwaniem, które kobiety kochają.

7. Rozśmieszaj ją.

Możesz myśleć, że nie jesteś zabawny, ale prawda jest taka, że każdy może być zabawny, jeśli spróbuje. Musisz postawić się w wystarczająco dużo sytuacji, aby przyzwyczaić się do nieporadności opowiadania nieśmiesznego dowcipu na tyle, że masz pewność siebie, aby opowiadać więcej dowcipów wokół ludzi.

Im więcej powiesz, tym lepiej.

Dziewczyny uwielbiają się śmiać (jest mnóstwo badań na ten temat – humor jest bardzo ściśle związany z wysokim statusem społecznym), a im więcej możesz ich rozśmieszać, tym wyżej w łańcuchu społecznym będziesz się wydawał.

Dowodzi to, że jesteś intelektualnie silny i humorystyczny, co jest pożądaną cechą u przyszłego kolegi. Daje ci to również możliwość zobaczenia, dokąd zmierzają jej oczy, kiedy się śmieje, by stwierdzić, czy jest tobą zainteresowana.

Świetny sposób, aby stwierdzić, czy dziewczyna cię lubi, czy jest tobą zainteresowana romantycznie, to patrzeć, gdzie jej oczy dart, kiedy się śmieje. Jeśli jej oczy dart na Ciebie po raz pierwszy, kiedy się śmieje, prawdopodobnie lubi cię na poziomie podświadomości.

Jest to niesamowita sztuczka, aby ktokolwiek swoją dziewczynę, ale to również zrobić faceci jak ty też, zwiększając swoją pozycję w hierarchii dominacji …. i ostateczny wzrost swojego statusu w oczach dziewczyny.

Jak stać się bardziej atrakcyjnym dla kobiet, by mogło trwać wiecznie.

Teraz posuwając się do przodu, masz narzędzia, aby być mężczyzną, którego chcesz być to zależy od Ciebie, aby z nich korzystać i wdrażać je codziennie. Fakt, że starasz się być lepszym człowiekiem i uczyć się, jak przyciągać kobiety, mówi o tym, kim jesteś teraz. Pamiętaj, że posiadasz potencjał. Nie musisz być najgorętszym facetem, nie musisz mieć wszystkich włosów, nie musisz być najwyższym mężczyzną i nie musisz być najbogatszym mężczyzną. Ale musisz wiedzieć, jak kontrolować swój sposób myślenia od skupienia się na negatywnych cechach i pracy nad wzmocnieniem tych pozytywnych. Przestań porównywać siebie do innych i przestań bić się o to, co w tej chwili się dla ciebie nie dzieje, zacznij myśleć i pracować nad tym, jak możesz to zrobić. Klucz jest w tobie, a ja jestem tutaj, aby być twoim narzędziem. Używaj swoich narzędzi mądrze i wiedz, że możesz przyciągnąć tę kobietę, którą chcesz do swojego życia, jeśli skupisz się na tym, żeby nie mieć obsesji na jej punkcie i zamiast tego mieć obsesję na tobie!

Baner NaughtyAppetite

Dodaj komentarz